عناوین خبرهای آخرین اخبار استخدام

تحقق عدالت جنسیتی در آزمون استخدامی/ قبولی 53 درصدی زنان

آزمون استخدامی سال گذشته در حالی با تعویق برگزار شد که به دستور رییس جمهور تبعیض جنسیتی آن برطرف شد و آنطور که روحانی در نخستین مناظره انتخابات گفت: بیش از ۵۳ درصد پذیرفته شدگان این آزمون «زن» بودند.

استخدام آموزش‌دهندگان نهضت سوادآموزی در انتظار تصویب

رئیس سازمان نهضت سوادآموزی گفت: بر اساس ماده واحده موسوم به قانون الحاق یک تبصره به ماده 17، وزارت متبوع موظف بود فقط مربیان پیش‌دبستانی و نیروهای خرید خدمات آموزشی که قبل از تصویب قانون‌الحاق در تبصره به ماده 17 در تاریخ 26 مهر 91 با آموزش و پرورش همکاری داشته‌اند را با توجه به رشته تحصیلی، دوره تحصیلی، نیاز منطقه‌ای و جنسیت به کار گیرد.

بررسی یک فوریت استخدام آموزشیاران نهضت سوادآموزی در مجلس

الحاق یک ماده به قانون تعیین تکلیف استخدامی معلمان حق‌التدریس و آموزشیاران نهضت سوادآموزی در وزارت آموزش و پرورش با قید یک فوریت بررسی می‌شود.

جزییات بخشنامه جدیدبرای کارمندان دولت

معاون رئیس جمهور در بخشنامه‌ای، افزایش طبقه ورودی کلیه مشاغل مشمول قانون مدیریت خدمات کشوری را ابلاغ کرد.

سقوط مرگبار خرس از هلی کوپتر

خرس آسیایی در حین جابه جایی با هلی کوپتر پس از تلاش از هلی کوپتر سقوط کرد و کشته شد .

سیل، قبرستان قرن هفتم را با خود به همراه آورد+تصاویر

خشایار شیبانی مدیر پایگاه میراث فرهنگی لار از کشف قبرستانی مربوط به قرن ۷ هجری قمری در شهر جویم لارستان در پی سیل اخیر خبر داد.

توضیحات معاون شهردار در خصوص آزمون استخدامی

معاون شهردار تهران توضیحاتی در خصوص آزمون استخدامی شهرداری تهران ارائه کرد.

درس عبرت عجیب و بلای وحشتناکی که عروس بر سر خواهر شوهرش آورد

رئیس بیمارستان سوانح سوختگی شهید مطهری تهران آخرین وضعیت دوزن جوان را که در جریان اسید پاشی سوخته اند، تشریح کرد.

اعلام شرایط استخدام در آموزش و پرورش

رئیس مرکز برنامه ریزی و منابع انسانی وزارت آموزش و پرورش گفت :این وزارتخانه به منظور تأمین نیروی انسانی متعهد و کارآمد مورد نیاز ده هزارنفر، افراد واجد شرایط را از طریق برگزاری آزمون، توانمندهای عمومی، تخصصی و مصاحبه استخدامی به صورت پیمانی درمشاغل آموزشی موردنیاز استخدام می کند.

کامیون، زانتیا را مچاله کرد (+عکس)

این جاده به دلیل تردد بی‌شمار خودروهای سنگین به معادن، همواره محل عبور و مرور کامیون و تریلی است و در طول سال تصادفات بسیاری با تلفات جانی بالا در این محور رخ می‌دهد.

جزئیات اصلاحیه دفترچه آزمون استخدامی آموزش و پرورش

سید حسن حسینی مدیر کل امور اداری و تشکیلاتی وزارت آموزش و پرورش پیرامون ابهاماتی که با توجه به اصلاحیه آزمون استخدامی ایجاد شده گفت: برخی رشته‌های تحصیلی در دفترچه اشتباه بوده و بر اساس پیگیری و مذاکراتی که با سازمان سنجش انجام شد رفع نقص شده و نسبت به حذف رشته‌های که به طور اشتباه اعلام نیاز شدند، اقداماتی صورت گرفت.

آغاز ثبت نام آزمون استخدامی آموزش و پرورش از فردا/10 هزار نفر پذیرفته می شوند

مشاور عالی سازمان سنجش آموزش کشور از استخدام 10 هزار نیرو در آموزش پرورش خبر داد و گفت: داوطلبان از فردا روز یکشنبه 18 تا شنبه 24 مهر مهلت دارند در این آزمون ثبت‌نام کنند.

خبرنگار اهوازی و فرزندش در آتش سوختند

رئیس مرکز فوریت های پزشکی استان خوزستان گفت: بر اثر آتش سوزی صبح روز سه شنبه در یک واحد مسکونی در اهواز 2نفر شامل یک خبرنگار و فرزندش در آتش سوختند.

20هزار نفر در سال جاری استخدام آموزش و پرورش می شوند

وزیر آموزش و پرورش از تحصیل ۱۳.۵ میلیون دانش آموز در مدارس کشور در سال تحصیلی جاری خبر داد.

اعلام زمان ثبت‌ نام مجدد آزمون استخدامی دولت

مشاور عالی رئیس سازمان سنجش آموزش کشور از آغاز ثبت نام سومین آزمون استخدامی دستگاه‌های اجرایی از ۱۱ مهرماه خبر داد و گفت: ثبت نام تا شنبه ۱۷ مهرماه ادامه دارد.

احتمال برگزاری آزمون استخدامی وزارت آموزش و پروش در مهرماه

وزیر آموزش و پرورش از احتمال برگزاری آزمون استخدامی وزارت آموزش و پرورش در مهرماه خبر داد و گفت: هنوز زمان دقیق برگزاری آزمون مشخص نشده و به محض آنکه قطعی شود، اعلام خواهد شد.

از شوهرم خواستم مرا رها کند تا با دوستش ارتباط داشته باشم(عکس)

هوی و هوس چشمانم را کور کرده بود و نمی‌دانستم «کمال» همچون ماری خوش خط و خال در زندگی‌ام خزیده است و تنها...

وزیر آموزش و پرورش خبر داد

استخدام معلمان جدید در آموزش و پرورش/ فارغ التحصیلان دانشگاه فرهنگیان جذب می شوند

وزیر آموزش و پرورش گفت: فارغ التحصیلان دانشگاه فرهنگیان و پذیرفته شدگان آزمون استخدامی سال گذشته، جذب آموزش و پرورش می شوند.

نرخ سود به ۹ درصد می‌رسد

آخوندی وزیر راه و شهرسازی و بت‌شکن مدیرعامل بانک مسکن برای کاهش ۲ درصد دیگر این تسهیلات در جلسه‌ای با جهانگیری اعلام ‌آمادگی کرده‌اند.

وزارت آموزش و پرورش:

مجوز استخدام 10 هزار نفر در آموزش و پرورش صادر شد/ برگزاری آزمون پاییز امسال

امسال 10 هزار ردیف استخدامی برای جذب دانش‌آموختگان دانشگاه‌های دیگر دریافت کردیم.

نوبخت: 19هزار نفر استخدام می شوند

معاون رئیس جمهوری و رئیس سازمان برنامه و بودجه گفت: بیش از 19 هزار نفر امسال در بدنه دولت و دستگاه ها و سازمان های مختلف کشور استخدام می شوند.

آخرین وضعیت آزمون استخدامی آموزش و پرورش/ با استخدام 8 هزار نفر موافقت شد

معاون وزارت آموزش و پرورش گفت: آموزش و پرورش برای جذب ۱۰ هزار معلم آزمون استخدامی برگزار می کند و در حال رایزنی برای اخذ مجوز هستیم.

انتخاب اول خانواده‌ ها در اشتغال فرزندان

نتایج مطالعات جدید نشان می‌دهد که خواسته اول و مهم خانواده‌ها برای اشتغال فرزندانشان، استخدام دولتی در وزارتخانه‌ها و بدنه دولت است و جامعه همچنان اعتمادی به اشتغال خصوصی ندارد.

آخرين وضعيت استخدامي در وزارت آموزش و پرورش از زبان وزير

چنانچه درخواست مجوز این 10 هزار نیروی معلم از سوی سازمان امور اداری و استخدامی به آموزش و پرورش ارسال شود آزمون استخدامی نیز در سراسر کشور برگزار خواهد شد.

فراخوان مشمولان دارای برگ اعزام به خدمت مرداد ماه

سازمان وظیفه عمومی ناجا کلیه مشمولان دیپلم و زیر دیپلم دارای برگ آماده به خدمت به تاریخ نوزدهم مرداد ماه ۱۳۹۵ را به خدمت سربازی فراخواند.

Top