کد خبر: 122482
تاریخ: 9فروردين1395
کد خبرنگار: 235

افزایش شمار تلفات نوروزی

تصادف پژو روآ با کامیون تریلی در محور ارتباطی میاندوآب ـ بوکان ۲ کشته و ۳ زخمی بر جای گذاشت.

به گزارش وکیل ملت به نقل ازپایگاه اطلاع رسانی شبکه خبر، رئیس پلیس راه آذربایجان غربی با اعلام این خبرگفت: این سانحه بعد از ظهر امروز در کیلومتر 30 محور ارتباطی میاندوآب به بوکان روی داده و علت اصلی آن نیز انحراف به چپ و تخطی ازسرعت مجاز به سبب خواب آلودگی راننده خودروی سواری پژو روآ بوده است.
سرهنگ فرمانی اضافه کرد: متاسفانه بر اثراین حادثه پدر و فرزند درخودروی سواری روآ در دم جان خود را از دست دادند و 3 سرنشین دیگر نیزبه علت شدت جراحات به بیمارستان منتقل شدند.

اما بارترافیک درمحور کرج - چالوس(باند جنوب به شمال محدوده های آدران، تونل کندوان و باند شمال به جنوب محدوده دزدبن) نیمه سنگین گزارش شده است.
بنا بر اعلام پلیس راهور، در استان های ایلام، بوشهر، گیلان و استان خراسان رضوی (محورهای چناران- مشهد و قوچان-مشهد)، گلستان، خراسان شمالی، قزوین، کرمانشاه، بوشهر، استان فارس (محور فیروزآباد)، و استان مرکزی با بارش باران همراه است. بار ترافیکی در مسیر جنوبی از میدان امیرکبیر تا تونل شماره پنج جاده کرج - چالوس سنگین و بقیه مسیر نیمه سنگین است. پلیس از رانندگان خواست هنگام سفر بویژه درمحورهای کوهستانی علاوه بر مقررات راهنمایی و رانندگی، تجهیزات ایمنی و وسایل گرمازا به همراه داشته باشند. رئیس پلیس راهور ناجا نیز تعداد کشته‌شدگان تصادفات نوروزی را تاکنون  300 نفر اعلام کرد. بیشترین تعداد تلفات تصادفات نوروزی امسال به استان فارس تعلق دارد.