کد خبر: 170872
تاریخ: 25خرداد1395
کد خبرنگار: 225

بازیکنی که به توصیه بگوویچ پرسپولیسی شد

به تلافی همه بازیکنانی که باشگاه بدون پرسیدن نظر برانکو جذب کرد، محسن ربیع‌خواه به توصیه دوست سرمربی به پرسپولیس آمد.

ربیع‌خواه که متولد دی ماه سال 1366 است و سابقه بازی در تیم‌های پاس همدان (سه سال)، تراکتورسازی تبریز (یک سال) و صنعت نفت آبادان (دو سال) را دارد، دیروز صبح به باشگاه رفت و با پرسپولیس قرارداد دو ساله بست. این بازیکن بزرگسال است اما از آنجا که فصل پیش در صنعت نفت آبادان بازی می‌کرده، سهمیه لیگ یکی به حساب می‌آید. محسن ربیع‌خواه چپ‌پایی است که سابقه بازی در همه پست‌های دفاعی و خط هافبک را دارد و به توصیه وینکو بگوویچ- دوست برانکو که در لیگ دوم هم سرمربی پرسپولیس بود- پرسپولیسی شده است.


ربیع‌خواه بعد از امضای قرارداد، درباره پست و تعداد بازی‌هایش در لیگ برتر گفت: «راستش حساب نکردم که چند بازی در لیگ برتر انجام داده‌ام اما در تراکتورسازی که بودم هفته دوازدهم رباط صلیبی پاره کردم و توانستم فقط هشت هفته بازی کنم اما یک گل به ذوب‌آهن زدم. البته گل زدن وظیفه من نیست. در صنعت نفت هافبک دفاعی بازی می‌کردم. در تراکتورسازی هافبک چپ و راست و دفاع راست و در پاس همدان هم به جز خط حمله و دروازه‌ در همه خطوط بازی کردم.»


 در ادامه وقتی خبرنگاری درباره کادر فنی پرسپولیس و توقع آنها از بازیکنان ایرانی پرسید، ربیع‌خواه اینطور پاسخ داد: «کادر فنی پرسپولیس آنقدر بزرگ است که فکر نمی‌کنم بتوانم در مورد آنها اظهارنظر کنم.»