کد خبر: 170914
تاریخ: 25خرداد1395
کد خبرنگار: 225

با سرمایه‌های استقلال خوب برخورد نشد

نوع کنار گذاشتن چند بازیکن قدیمی از استقلال بحث این روزهای فوتبالی‌ها است وخیلی‌ها معتقدند در این کنار گذاشتن حرمت بازیکنان قدیمی حفظ نشده است و بیش از همه نام آرش برهانی در این لیست جلوه گری می کند.

به همین دلیل روز گذشته یکی از اعضای هیات مدیره نسبت به این نوع کنار گذاشتن آرش عکس العمل نشان داد. این عضو هیات مدیره با اشاره مستقیم به نام آرش برهانی می‌گوید: «من در این مدتی که در باشگاه هستم چند نوبت با برهانی صحبت کردم و این بازیکن را فردی کاملا مثبت ارزیابی کرده ام

جایگاه او در استقلال به گونه‌ای نیست که حالاحالاها کسی بتواند رکورد او را بشکند و علاوه بر این در بسیاری از موارد جزو نفرات ویژه و منحصر به فردی بوده که در این مدت در استقلال حضور داشته است و باید برای جدایی از استقلال تأمل بیشتری درباره این قبیل بازیکنان
صورت می‌گرفت.»
سبک‌دست در ادامه اینطور صحبت می‌کند: «ای کاش پیش از اینکه نام این بازیکنان از جمله طالب‌لو که او هم از قدیمی‌ها و بازیکنان با اخلاق و در خدمت تیم بود در لیست قرار می‌گرفت با خود آنها صحبت می‌شد و درباره این موضوع از خودشان نظرخواهی می‌کردیم که به چه ترتیب از جمع اعضای تیم جدا شوند بهتر است.

این نفرات سرمایه‌های استقلال هستند و در این سال‌های اخیر بدون چشمداشت مالی فقط برای کمک به استقلال و بودن کنار این تیم با باشگاه قرارداد می‌بستند و ما باید این موضوع را در نظر می‌گرفتیم. برهانی و امثال او در آینده می‌توانند جزو مربیان آینده دار استقلال باشند که در رده‌های پایه یا بزرگسال به استقلال کمک کنند و باشگاه استقلال باید با سرمایه‌های خود به شکلی شایسته‌تر رفتار کند. به یاد داریم در فصل گذشته برهانی بارها از ترکیب یا فهرست تیم خط خورد اما حتی یکبار هم معترض نشد و این مسائل نباید از نظر دور نگه داشته شود.»