کد خبر: 171336
تاریخ: 27خرداد1395
کد خبرنگار: 225

مشکل بزرگ سر راه پیوستن سروش رفیعی به پرسپولیس

با توجه به موانع موجود بعید به نظر می‌رسد پرسپولیس بتواند بازیکن مورد نظر برانکو را جذب کند.

 اخیرا در رسانه‌ها خبری مبنی بر حضور سروش رفیعی، بازیکن سرباز تراکتورسازی در پرسپولیس شنیده و گفته می‌شود بمب بعدی پرسپولیس جذب این بازیکن سرباز تراکتورسازی است. اتفاقی که البته خیلی بعید است به وقوع بپیوندد.

 

رفیعی برای پرسپولیسی شدن موانع زیادی را مقابل خودش می‌بینید. این بازیکن 6 ماه از سربازی‌اش باقی مانده و البته 6 ماه اضافه خدمت دارد که باید این مدت را نیز سپری کند.

 

اگر چه او در جلسه‌ای که با مصطفی آجورلو مدیرعامل تراکتورسازی داشت توانست در خصوص کاهش مدت خدمت خود به نتایج خوبی برسد و احتمال بخشیده‌ شدن 6 ماه اضافه خدمت او وجود دارد، اما این تنها مشکل رفیعی برای پیوستن به پرسپولیس نیست.

 

این بازیکن در اتفاقی مشابه با وضعیت شجاع خلیل‌زاده در سپاهان، به دلیل باقی ماندن 6 ماه از قراردادش با باشگاه فولاد خوزستان، باید بعد از اتمام سربازی‌ خود تا انتهای قراردادش در فولاد خوزستان باقی بماند و مطمئنا نعیم سعداوی نیز روی این هافبک جوان و بازیساز حساب ویژه‌ای باز کرده و حاضر نیست او را به راحتی از دست بدهد.

 

با این حال پرسپولیسی‌ها در تلاش هستند تا ستاره تراکتور را برای فصل بعد حتی چند ماه بعد از شروع لیگ به تهران بیاورند. اتفاقی که مشخص نیست موفق به انجام آن خواهند شد یا نه.

ایلنا