کد خبر: 174770
تاریخ: 8تير1395
کد خبرنگار: 239

تا آخرین دقایق برای پرسپولیس صبر کردم

هافبک پیشین تیم فوتبال پرسپولیس با بیان اینکه از چند تیم لیگ برتری و یک تیم خارجی پیشنهاد دارد، گفت: در حال بررسی شرایط هستم تا بهترین تصمیم را بگیرم.

به گزارش وکیل ملت به نقل از بولتن نیوز؛ مهرداد کفشگری در خصوص جدایی‌اش از پرسپولیس گفت: این افتخار نصیب من شد که سه فصل پیراهن پرسپولیس را بپوشم. سه فصل خوب را در این تیم پشت سر گذاشتم و خاطرات خوبی از پرسپولیس دارم. از هواداران هم تشکر می‌کنم که در این مدت من را حمایت کردند.

وی افزود: در مدتی که در پرسپولیس بودم، تلاش کردم تا بهترین عملکرد را برای این تیم داشته باشم و با تمام وجود برای پرسپولیس بازی کردم. من تا آخرین دقایق هم برای تمدید قرارداد با پرسپولیس صبر کردم. اما متاسفانه شرایط به نحوی رقم نخورد که امسال هم در خدمت تیم محبوبم باشم.

هافبک پیشین پرسپولیس در رابطه با عقد قرارداد با صبا و فسخ این قرارداد پس از چند روز اظهار کرد:  پس از اینکه تمدید قراردادم با پرسپولیس منتفی شد، چند پیشنهاد داشتم و پس از صحبتی که با علی دایی انجام دادم، باشگاه صبا را انتخاب کردم. اما متاسفانه مسئولان باشگاه به توافقاتشان عمل نکردند و من نیز مجبور به فسخ قرارداد با این باشگاه شدم.

کفشگری در رابطه با تصمیمش برای فصل آتی نیز خاطرنشان کرد: چند پیشنهاد از تیم‌های لیگ برتری و یک پیشنهاد خارجی دارم. فعلا در حال بررسی شرایط هستم تا بهترین تصمیم را برای آینده بگیرم تا برای آینده‌ام مفید باشد. البته امیدوارم شرایط به نحوسی رقم بخورد که بار دیگر افتخار پوشیدن پیراهن پرسپولیس را داشته باشم.