کد خبر: 180775
تاریخ: 1مرداد1395
کد خبرنگار: 225

آقایان خیانت در اعتماد مردم کوچکی و بزرگی نداره!

صفایی فراهانی فعال سیاسی اصلاح‌طلب با اشاره به موضوع فیش‌های حقوقی، این ماجرا رو دستاویزی علیه دولت دونسته و گفته: می خواهند مردم باور كنند ٣٠ ميليون از ٣ هزار ميليارد بزرگتر است!

پانوشت: من اگه آقای صفایی رو می‌دیدم میگفتم خیانت در اعتماد مردم کوچکی و بزرگی نداره اما برای من به عنوان یه حامی ناگزیر آقای روحانی در انتخابات قبلی درد ۳۰ میلیون از سه هزار میلیارد بیشتر بود.


 ۳هزار میلیارد پای دولتی نوشته شد که انتخاب من نبود چون میدونستم اساسش مبتنی بر فریبکاری بود، من و امثال من که از همون اول به اون دولت مظنون و مشکوک بودیم اگه خبری جز این می شنیدیم تعجب می‌کردیم . اون دولت باور ما به درستی تشخیصمون رو تقویت کرد این دولت اما من و امثال من رو دچار تردید کرد.

ابن تردید، تردید در رای دادن به روحانی، تردید در ناکارا بودن رقبای روحانی یا سیاست خارجی و اولویت‌های این دولت نیست، تردید در اینه که مدیران این دولت آیا واقعا می دونن که برای هر پله ای که پاهاشون رو اون قرار گرفته و در نهایت به صندلی مسئولیت ختم شده، چه رنج‌ها، چه امیدهای تازه جوانه زده از بین سیمان سرد ناامیدی و چه آبروهای به خون جگر حفظ شده صرف و هزینه شده؟

مدیرانی و سیاسیونی که در کمال وقاحت با مقایسه عددی سواستفاده مالی در دولت روحانی با دولت قبل درصدد رفو کردن این تار و پود از هم گسیخته ی اعتمادن بهتره منطق محاسبه گرانه ریاضی رو کنار بذارن و قواعد اخلاق و اعتماد رو مرور کنن چون اعتماد با عدد و رقم تقویت و متزلزل نمیشه، اعتماد مثل پی و اساس ساختمونه یه آجر که از بن بنا لق زد مهم نیست سی میلیون آجر ریخته میشه یا سه‌هزار میلیارد آجر.


من و امثال من در انتخابات، مسافران کاروانی نبودیم که خودمون رو بر دوراهی مرادبیگ و حسام بیگ مردد بدونیم و با چرتکه انداختن تصمیم بگیرم به اردوی راهزنی بریم که کمتر از دیگری مالمون رو می‌بره، ما از هراس راهزن به بلد و‌ امین راه دل‌بسته بودیم پس آقایون اصلاح‌طلب حالا که خود دولت عذر خواهی میکنه و اطمینان میده که قدر اعتمادمون رو می دونه شما با این مثال‌هاتون تلاش نکنید که ثابتمون بشه منطق پنهان بعضی از شماها در« نه به احمدی‌نژاد» منطق نه به مطلق دروغ و بی‌اعتمادی و منطق « دروغ، دروغ است» نبوده و‌ منطقیه شبیه به منطق آقای صفایی فراهانی:« منطق : سی میلیون با سه هزار میلیارد برابر نیست!».منطقی مقبول در ریاضیات و‌مردود در اخلاقیات.