کد خبر: 180801
تاریخ: 1مرداد1395
کد خبرنگار: 225

وضعیت مبهم پدیده فصل قبل پرسپولیس

دیروز کامیابی نیا خیلی راحت برگشت و با تیم تمرین کرد. این یعنی برانکو فعلا حتی کمترین جریمه را هم برای او منظور نکرده است. شاید باید دیگر نباید منتظر اتفاق دیگری باشیم

جدیدترین حاشیه پرسپولیس اتفاقی بود که کمال کامیابی نیا آن را رقم زد. او به دلیل مشکلی که خیلی مهم نیست چه بود، در تمرینات و بازی دوستانه پرسپولیس در مقابل خونه به خونه غیبت کرد. آن هم بدون اطلاع قبلی. روز گذشته اما کمال با حل شدن مشکلش دوباره به تمرین برگشت. حالا همه منتظرند ببینند واکنش برانکو ایوانکوویچ در مقابل این بی انضباطی چیست. واقعیت این است که کسی به طور دقیق نمی‌داند برانکو قرار است چه برخوردی با کمال داشته باشد. چون به نظر می‌رسد برانکو کمی تغییر کرده است. او قبلا با بی انظباطی‌هایی به شدت برخورد می‌کرد. اما دیروز کامیابی نیا خیلی راحت برگشت و با تیم تمرین کرد. این یعنی برانکو فعلا حتی کمترین جریمه را هم برای او منظور نکرده است. شاید باید دیگر نباید منتظر اتفاق دیگری باشیم. برانکو اگر می‌خواست با کمال برخوردی بکند وقتش دیروز بود. شاید هم او منتظر است لیگ شروع شود و او را روی نیمکت بنشاند.

در هر صورت این روزها خیلی‌ها برانکو را دارای دو شخصیت می‌بینند. یکی شخصیتی که اصولش را کنار نمی‌گذارد. شخصیتی که سال گذشته خیلی نمود داشت. مثلا در ماجرای جذب نکردن سید جلال حسینی و پیام صادقیان. یا تنبیهاتی که در طول فصل برای مهدی طارمی و احمد نوراللهی در نظر گرفت. شخصیت دوم برانکو هم این روزها بیشتر جلوه کرده است. مدارا با بی انضباطی و تغییر عقیده‌های 10 درجه‌ای که دیگر نیازی به مثال زدن و یادآوری ندارد. حالا اینکه کدام «برانکو» برای کمال تصمیم می‌گیرد مشخص نیست.