کد خبر: 181146
تاریخ: 3مرداد1395
کد خبرنگار: 235

گولچ، قربانی رضاییان یا کنعانی زادگان؟

ونی گولچ به‌دلیل نرسیدن ITC فعلاً اجازه بازی برای پرسپولیس را ندارد و این مساله برمی‌گردد به اینکه باشگاه پرسپولیس پول رضایتنامه او را به باشگاه «شریف تیراسپول» پرداخت نکرده است.

مدیربرنامه‌های ایرانی گولچ مدعی است به زودی با پرداخت پول رضایتنامه گولچ به باشگاه مولداویایی از سوی پرسپولیسی‌ها، ITC او نیز قبل از آ‌غاز مسابقات لیگ صادر خواهد شد اما مسوولان باشگاه پرسپولیس در این‌باره پاسخگو نیستند. گفته می‌شود مبلغ رضایتنامه گولچ 100 هزار دلار است و پرداخت این مبلغ به صورت یک‌جا برای باشگاه پرسپولیس کار راحتی نیست. ضمن اینکه برانکو در بازی‌های دوستانه از گولچ به‌عنوان بازیکن اصلی استفاده نمی‌کند و این نشان می‌دهد که او فعلاً بازیکن ثابت این مربی نیست.
برانکو دیروز درباره وضعیت نامشخص آنتونی گولچ و اینکه هنوز ITC او به ایران نیامده است، گفت: «مشکل گولچ به‌زودی از سوی باشگاه حل خواهد شد اما شاید این مساله زمان‌بر باشد.»
دیروز مدیر برنامه گولچ به باشگاه پرسپولیس رفت اما طاهری  و ترکاشوند در محل حاضر نبودند.وی تلفنی به ترکاشوند گفت باشگاه مولداویایی فعلا با  پرداخت  پول مشکلی ندارد و بهتر است باشگاه پرسپولیس با تعامل فدراسیون زمینه صدور آی تی سی رافراهم کند.
برخی معتقدند  شاید  باشگاه پرسپولیس می خواهد با بلاتکلیف  نگه داشتن  گولچ  یک جای خالی برای رضاییان یا کنعانی زادگان نگه دارد چرا که ممکن است با حکم کمیته انضباطی  یکی از این دو نفر به پرسپولیس برگردند.