کد خبر: 184217
تاریخ: 15مرداد1395
کد خبرنگار: 225

واکنش سایت پرسپولیسی به نتیجه استقلال:تیم دوم پایتخت بازی برده را هم باخت/ آبی ها از آخر دوم شدند!

سایت ارتش سرخ نتیجه بازی استقلال و نفت آبادان را این گونه روایت کرد:آاستقلال در مقابل چشمان هوادارانش با نتیجه 2بریک به صنعت نفت باخت.

تیم های استقلال تهران و صنعت نفت آبادان در چارچوب هفته سوم رقابت های لیگ برتر فوتبال کشورمان از ساعت 20:30 در ورزشگاه آزادی و در حضور حدود 50هزار نفر به مصاف هم رفتند که این دیدار در پایان با نتیجه 2-1 به سود صنعت نفت تمام شد.

شاگردان علیرضا منصوریان از ابتدا توپ و میدان را در اختیار داشتند و با استفاده از ارسال های خسرو حیدری از  راست و یعقوب کریمی از چپ در پی رسیدن به دروازه نفت آبادان بودند اما درخشش حسن هوری و عملکرد خوب مدافعین نفت آبادان مانع از فروپاشی دروازه این تیم تا پایان نیمه نخست شد.

با آغاز نیمه دوم فشار و حملات استقلال دو برابر شد و سرانجام در دقیقه 67 ارسال یعقوب کریمی از سمت چپ با ضربه سر بختیار رحمانی همراه شد و علی قربانی با جایگیری مناسب در نزدیکی محوطه شش قدم با یک ضربه بغل پای راست دروازه حسن هوری را باز کرد و باعث شد نفت آبادان اولین گل خود را در این فصل دریافت کند.

بعد از این گل نادر دست نشان ، میلاد جهانی و رضا نوروزی را وارد زمین کرد تا کار را به تساوی بکشاند و همین اتفاق هم رخ داد. رضا نوروزی ناآماده موفق شد باز هم با استفاده از شم گلزنی بالایش و روی پاس گل حسن هوری باز هم دروازه استقلال را باز کند و بازی به تساوی بکشاند. این گل روی غفلت مدافعین استقلال وارددروازه مهدی رحمتی شد.

در دقیقه 92، حسین بغلانی از روی یک ضربه پنالتی نتیجه را 2-1 به سود صنعت نفت کرد تا این تیم به یک برد بزرگ دست پیدا کند و بازی باخته را ببرد.

با این نتیجه منصوریان باز هم در حسرت پیروزی باقی ماند و تیمش یک امتیازی ماند. نفت  آبادان هم با تجربه اولین پیروزی اش، 5 امتیازی شد و در صدر قرار گرفت.

حسین بغلانی و گویی هیان کیم اخطاری های بازی امشب بودند.