کد خبر: 186908
تاریخ: 24مرداد1395
کد خبرنگار: 235

اسکوچیچ آلترناتیو منصوریان؟

علیرضا منصوریان در لیگ شانزدهم به آرزویش رسید و روی نیمکت استقلال نشست اما اوضاع آن‌طوری که انتظار داشت وقف مرادش نبود.

استقلال و منصوریان خوب شروع کردند که در اولین کنفرانس خبری منصوریان نزدیک به ۵۰ خبرنگار و عکاس حضور داشتند و برای تماشای اولین تمرین استقلال ۴ هزار هوادار به کمپ حجازی رفتند. همچنین مهره های کلیدی یکی پس از دیگری با آبی‌پوشان قرارداد امضا می‌کردند و همه چیز برای ساختن یک استقلال رویایی آماده می‌شد. اگر استقلال در اولین بازی خود مقابل نفت، از حضور هوادارانش بهره می برد و پیروز بازی می شد، شاید حالا کسی از بحران در استقلال حرف نمی‌زد؛ اما این روزها استقلال و منصوریان حال خوشی ندارند. استقلال از ۴ بازی تنها دو امتیاز کسب کرده و به لطف تفاضل گل در رده پانزدهم قرار دارد.
این روزها هیات مدیره استقلال تاکید دارد که نیمکت آبی‌ها باید تقویت شود و یک مربی با دانش بالاتر به کادرفنی منصوریان اضافه شود. در روزهایی که استقلال فقط از سوی هوادارانش در فضای مجازی و روی سکوها حمایت می شود و همه از منصوریان و تئوری‌های تاکتیکی‌اش انتقاد می‌کنند، در فضای مجازی استقلالی ها هشتگ #حمایت_تا_قیامت در حمایت از منصوریان ایجاد کردند.
اما وضعیت منصوریان در باشگاه استقلال به خوبی یک ماه پیش نیست.حالا خبر از اولتیماتوم باشگاه به منصوریان به گوش می‌رسد. کسی که با قراردادی سه ساله به استقلال آمد، باید در سه بازی آینده ۷ امتیاز بگیرد وگرنه محکوم به خروج است. در رسانه ها از زوج اسکوچیچ و فرهاد مجیدی به عنوان سرمربی و کمک مربی بعدی احتمالی استقلال یاد شده است.