کد خبر: 187843
تاریخ: 30مرداد1395
کد خبرنگار: 235

آخرین فرصت رضاییان برای بازگشت به پرسپولیس

به نظر می‌رسد طرفداران بازگرداندن مدافع یاغی سرخپوشان، فرصت زیادی برای راضی کردن برانکو و خروج یک بازیکن از لیست تیم ندارند.

تلاش پرسپولیسی‌ها برای بازگرداندن رضاییان به این تیم ادامه دارد اما به نظر می‌رسد طرفداران بازگرداندن مدافع یاغی سرخپوشان، فرصت زیادی برای راضی کردن برانکو و خروج یک بازیکن از لیست تیم ندارند

در صورتی که برانکو حاضر شود رضاییان را به پرسپولیس برگرداند هم سرخپوشان برای استفاده از او باید یک بازیکن را کنار بگذارند و 15 شهریور، آخرین مهلت آن‌ها برای جدایی توافقی از بازیکنان فعلی تیم برای اضافه کردن یک بازیکن جدید است.

مدیربرنامه‌های رضاییان، می‌گوید او هنوز علاقه‌مند است به پرسپولیس برگردد اما تصمیم نهایی باید هر چه زودتر گرفته شود: «فقط تا پانزدهم شهریور فرصت دارند که یک نفر را از فهرست خارج و رامین را قبل یا حتی بعد از پانزدهم شهریور به عنوان سهمیه آزاد ماده شش نقل و انتقالات فیفا وارد فهرست کنند. یعنی خروج نام بازیکن و خالی کردن فهرست فقط در پنجره نقل و انتقالات ابتدای فصل و نیم فصل ممکن است اما جذب بازیکن آزاد خارج از آن زمان هم منعی ندارد. باشگاه هم همان موضع قبلی را دارد یعنی اعلام کرده اند بیا قراردادت را تمدید کن و تابع تصمیم باشگاه باش. یا در گذر زمان برانکو به بودنت رضایت می دهد یا با توافق همدیگر تصمیمی برای رفتن موقت به باشگاه دیگری می گیریم.»

پرسپولیسی‌ها در صورت راضی نشدن برانکو، همچنان دنبال بستن قراردادی جدید با رضاییان و حضور قرضی او در دیگر تیم‌های لیگ برتری هستند: «اگر بحث قرضی باشد منوط به ثبت نام بازیکن در فهرست اولیه و توافق یک جانبه بین دو باشگاه و بازیکن است اما با انعتقاد تفاهم نامه داخلی می توان مثلا شرط کرد که بازیکن سال بعد باید برگردد. رامین نگران نبودن در تیم ملی و پرسپولیس است. برانکو هم نمی خواهد اقتدارش زیر سوال برود و باشگاه هم تمایل دارد رامین را حفظ کند. حالا یا رامین باید رضایت دهد یا برانکو.»