کد خبر: 188542
تاریخ: 2شهريور1395
کد خبرنگار: 235

جذب رامین رضاییان را به باشگاه سپرده ام

خبرها پیرامون تراکتورسازی زیاد است، تقابل با پرسپولیس، مذاکره با رامین رضاییان و شرایط این تیم موضوعات مهمی هستند که در چند روز اخیر سوژه رسانه ها شده است، امروز پرهام اعلام کرد که قصد فروش نساجی را دارد، همین موضوع باعث شد تا عده ای تصمیم به فروش نساجی را به قلعه نویی و رابطه اش با پرهام نسبت بدهند.

گفت و گو با امیر قلعه نویی را در زیر می خوانید.

 

شرایط تراکتورسازی چطور است؟

به نظرم شرایط تراکتورسازی در حال حاضر راضی کننده است، لیگ یک ماه در اوج آمادگی تیم ها تعطیل شده ولی تیم ملی برای ما باارزش تر از هرچیزی است و به این خاطر حرفی نداریم، ما سعی می کنیم آمادگی بدنی مان را حفظ کنیم و با قدرت به لیگ برگردیم.

 

بازی با پرسپولیس را چطور می بینید؟

برانکو مربی با دانش و دوست داشتنی است، ضمن آنکه انسان خوبی هم هست، نتیجه این بازی دست خداست، هر دو تیم دوست دارند که به پیروزی برسند و بازی زیبایی ارائه بدهند. من مطمئنم که هواداران از این بازی لذت خواهند برد.

 

بحث حضور رامین رضاییان در تراکتورسازی به کجا رسید؟

من این موضوع را به باشگاه سپرده ام و بهتر است در این باره از باشگاه پرس و جو کنید.

 

ظاهرا پرهام نمی خواهد در نساجی تیمداری کند، این موضوع باعث شده پای شما هم وسط کشیده شود.

من با پرهام دوست هستم و به نساجی هم علاقه مندم، نگاه من به نساجی نگاه ملی است. چند سال پیش هم که با پرهام در قطر بودیم از تیمداری خسته شده بود ولی به او گفتم که حیف است که مازندران با وجود بیش از 60 بازیکن در لیگ برتر، تیم نداشته باشد. خواهش کردم که شرایط را تحمل کند و دلسرد نشود، ظاهرا برخی مسئولین هم وعده و وعیدهایی داده اند که به هیچکدام عمل نکردندف خیلی از ریز ماجرا خبر ندارم.

 

از ماجرای زمینی که قولش را به پرهام داده اند خبر دارید؟

خیلی اطلاع ندارم ولی به هر حال وقتی شخصی از بیرون سرمایه گذاری می کند باید انگیزه ای هم داشته باشد. مگر مازندران کم پولدار دارد؟ چرا حمایت نمی کنند؟ یک نفر از بیرون آمده و تیم را دستش گرفته، مسئولین هم باید کمک کنند تا او بتواند تیمداری کند.

 

یک عده شما را در دلسرد شدن پرهام از تیم داری مقصر می دانند.

به هر حال این باور و این حرف ها بین عوام است، من همین الان هم در حال مذاکره برای متقاعد کردن پرهام هستم تا تیمداری کند. اگر می خواستم او را دلسرد کنم که 3-2 سال پیش به او نمی گفتم دوباره تیمداری کن و دلسرد نشو. من دوست دارم نساجی به لیگ برتر بیاید، تا به حال هم یک ریال از این تیم ذی نفع نبوده ام. هرکاری می کنم به خاطر علاقه ام به مردم مازندران است و لاغیر. حتی به خاطر این تیم سر بازی هایش هم می روم، درست یا غلط به این تیم علاقه قلبی دارم ولی وقتی که تیم اوضاع خوبی دارد اسمی از قلعه نویی نمیبرند اما تا تیم به مشکل میخورد همه یادشان می افتد از قلعه نویی انتقاد کنند.

 

نکته پایانی؟

از مسوولان استانی میخواهم که برای صعود نساجی به پرهام کمک کنند و حداقل ها را برایش فراهم کنند. موفقیت یک تیم کار فردی نیست که از پرهام انتظار داشته باشیم که به تنهایی همه شرایط را مهیا کند. امیدوارم همه کمک کنند تا شرایط برای صعود نساجی به لیگ برتر فراهم شود.