کد خبر: 190323
تاریخ: 12شهريور1395
کد خبرنگار: 235

توطئه مرگبار یک زن برای رقیب عشقی اش + عکس

زن جوانی به سازماندهی قتل از طریق استخدام شخصی برای کشتن یک دندانپزشک است که با دوست پسر سابق او در رابطه بود، متهم شد.

این زن تنها زنی است که نامش در لیست 10 نفره مجرمان تحت‌ تعقیب «اف‌بی‌آی» بود که در مکزیک بازداشت شد. بر اساس گزارش ایندیپندنت، «برندا دلگادو»(Brenda Delgado) تنها زن لیست 10 نفره مجرمان خطرناک فراری «اف‌بی‌آی» بعد از 7 ماه فرار سرانجام در مکزیک بازداشت شد.

«دلگادو» که به جرم قتل دندانپزشک اهل دالاس تحت تعقیب بود، سرانجام توسط ماموران آژانس تحقیقات جنایی مکزیک دستگیر شد. «برندا دلگادو»، 33 ساله متهم به سازماندهی قتل از طریق استخدام شخصی برای کشتن یک دندانپزشک است که با دوست پسر سابق او در رابطه بود.

«دلگادو» روز جمعه توسط ماموران آژانس تحقیقات جنایی مکزیک بعد از اینکه به مدت 7 ماه متواری بود دستگیر شد.  او پس از آن تحت تعقیب قرار گرفت که اقدام به قتل همدستانش کرده بود.  او متهم است که همدست 35 ساله خود، «کندرا هچر»(Kendra Hatcher) را در پارکینگی در «دالاس» به ضرب گلوله به قتل رسانده است.  «توماس کلاس»(Thomas Class) ، از بخش دالاس پلیس فدرال آمریکا گفت:" اگر چه او ماشه را خودش نکشیده اما هنوز هم مسئول قتل است".  بر اساس این گزارش پلیس برای کسی که اطلاعاتی درباره وی بیان و به دستگیری وی کمک کند، مبلغ 100 هزار دلار پاداش تعیین کرده بود.  بر اساس تحقیقات دایره جنایی پلیس، روز قبل از وقوع قتل، «دلگادو» متوجه شده بود که دوست پسر سابقش و «هچر» برنامه‌ریزی کرده‌اند که برای تعطیلات به مکزیک سفر کنند.

همدستان او در این ماجرا «کریستال کورتس»(Crystal Cortes) و «کریستفور لاو»(Kristopher Love) بودند که دستگیر شدند و هنوز در  بازداشت هستند.  بر اساس گزارش «سی‌ان‌ان».مسئولین مدعی هستند که این دو نفر با وعده پول و یک منبع ثابت مواد مخدر از طریق منابع کارتل دلگادو  اغوا شده بودند.  «دلگادو» در «مکزیکوسیتی» در انتظار رسیدگی به پرونده و استرداد به «دالاس» تگزاس، تحت بازداشت خواهد بود.  او تنها زن لیست 10 نفره فراریان تحت تعقیب FBI از زمان شکل‌گیری این فهرست در سال 1950 است.