کد خبر: 190602
تاریخ: 14شهريور1395
کد خبرنگار: 235

استقلال مشکل بدنسازی دارد

عملکرد اکثر بازیکنان استقلال چه از منظر آماری و چه فنی نشان می‌دهد که نسبت به سال قبل افت داشته‌اند و منصوریان باید دلیل این افت را در درون تمرینات خود پیدا کند.

در تمرینات استقلال چه می‌گذرد که بازیکنان این تیم از روزهای اوج خود فاصله گرفته‌اند و تقریبا هیچ کدام نشانی از آن بازیکنان قبراق سابق را همراه ندارند؟ بازیکنان امروز را با بازیکنان دیروز استقلال مقایسه کنید: امید ابراهیمی نشانی از آن امید توانای پارسال که به تنهایی استقلال را رهبری می‌کرد ندارد، بختیار رحمانی هم به ویژه در نیم فصل دوم سال گذشته یک تنه تراکتورسازی را جلو می‌برد بخصوص در جام باشگاه‌های آسیا، محسن کریمی به طور کلی مصدوم شد، مهدی رحمتی حتی از سال قبل هم نا آماده‌تر است، ایضا خسرو حیدری که بسیار خوب سانتر می‌کند اما دقایق این کارش همچنان رو به کاهش است.
وریا غفوری آماده نیست، حتی نورافکن جوان هم که در شهرآورد به میدان رفت امسال نتوانست مثل سال قبل بازی کند، کاوه رضایی هم در استقلال شکوفا نشده و هنوز آمادگی قبل را پیدا نکرده است و حتی در دیدارهای تدارکاتی هم این تیم موفق نشده نتیجه خوبی به دست آورد. در چنین شرایطی باید تاکید کرد که استقلال به طور کلی نسبت به گذشته شرایط مطلوبی ندارد. شاید منصوریان باید از بدنساز تیمش توضیح بخواهد، شاید هم نوع تمرینات خودش را باید عوض کند، به هر حال این بازیکنان آمادگی سال‌های قبل خود را حتی در دیدار‌های تدارکاتی هم نشان نداده‌اند که این جای بحث دارد.