کد خبر: 194297
تاریخ: 1مهر1395
کد خبرنگار: 235

با عابربانک پنهانی استقلال آشنا شوید

سرمربی استقلال تهران در آخرین مصاحبه خود پرده از رازهای عابربانک پنهانی این تیم برداشت تا مشخص شود این تیم نیز همانند رقیب دیرینه اش پشتوانه مالی خوبی دارد.

برادران شفیع زاده در فوتبال ایران از اوایل دهه ۸۰ با سرمایه گذاری و خرید باشگاه استقلال اهواز مطرح شدند. جایی که سال های پرافت و خیزی را طی کردند و در نهایت هم عطای باشگاهداری را به لقایش بخشیدند و تریجح دادند دیگر به صورت حرفه ای و به عنوان بخش خصوصی باشگاه داری نکنند.

 

در تمام این سال ها همواره نام شفیع زاده ها در اطراف باشگاه استقلال به عنوان یکی از خانواده های علاقمند به رنگ آبی مطرح بود و هر از گاهی نیز از آنها به عنوان کاندیداهای حضور در هیات مدیره و حتی مدیریت باشگاه استقلال تهران  نیز خبرهایی به گوش رسید که هیچ گاه رنگ واقعیت به خود نگرفت اما همین که آنها در این سال ها همواره ارتباط و رابطه نزدیکی با باشگاه و مربیان وقتش داشتند از هیچ کس پنهان نمانده بود به خصوص رفاقت شان با امیر قلعه نویی، مرحوم ناصر حجازی، فیروز کریمی و حالا با علیرضا منصوریان.
در شرایطی که باشگاه استقلال با حضور اسپانسر جدید در نقل و انتقالات جزو فعال ترین باشگاه ها بود تا لقب گران ترین تیم لیگ شانزدهم را به خود اختصاص دهد منصوریان در آخرین مصاحبه رسمی خود پرده از عابر بانک پنهان این باشگاه برداشت. جایی که برادران شفیع زاده به عنوان حامی پنهان این تیم معرفی شدند تا مشخص شود استقلال هم مثل پرسپولیس یک هدایتی دارد که در مواقع لزوم سر کیسه را شل کند. سرمربی استقلال با بیان این که شفیع زاده ها چه در نقل و انتقالات تابستانی چه در بحث های حمایتی از تیم همواره پیش قدم بودند اعتراف کرد که این خانواده از جیب خود هزینه کردند تا استقلال به روزهای خوب خود برگردد.

 

برادران شفیع زاده که در طول چند ماه گذشته با حمایت های جالب خود از فوتبال خوزستان بعد از قهرمانی استقلال خوزستان و صعود نفت آبادان نام شان بر سر زبان ها افتاد حالا بیشتر از همیشه به استقلال تهران نزدیک شدند چون بنا به ادعای منصوریان آنها نه تنها حاضر بودند بخشی از پول درخواستی حاج صفی را برای آبی پوش شدن بپردازند بلکه در بحث قرارداد پادووانی هم دخالت کرده و ضرر و زیان این مدافع برزیلی را تقبل کردند تا زمینه جدایی اش از سپاهان و پیوستن به استقلال فراهم شود.

 

علاوه بر این شفیع زاده ها در آستانه بازی با ذوب آهن با تقبل هزینه ای ۱۰۰ میلیون تومانی برای اعضای تیم عیدی خوبی به مناسبت عید سعید غدیر در نظر گرفتند تا بلکه با این شارژ روحی و روانی ناکامی های استقلال به پایان برسد و تیم به اولین برد خود برسد که این اتفاق هم رخ داد تا عابربانک استقلال به خوبی در مواقع بحرانی به داد تیمش برسد. با این تفاسیر می توان ادعا کرد شفیع زاده ها به واسطه ارتباط خوبی که با منصوریان دارند بیش از همیشه به باشگاه استقلال تهران  نزدیک شده و البته به صورت پنهانی و نه با جار و جنجال از باشگاه محبوب شان حمایت های مالی انجام می دهند که این امر می تواند نقطه اتکای خوبی برای سرمربی جوان استقلال باشد.