کد خبر: 194408
تاریخ: 2مهر1395
کد خبرنگار: 235

مقایسه استقلال امسال و فصل قبل/ منصوریان، کمتر از نصف مظلومی!

در مطلب قبلی پرسپولیس فعلی را با تیم فصل گذشته مقایسه کردیم و حالا قصد داریم ببینیم استقلال منصوریان نسبت به استقلال مظلومی چگونه نتیجه گرفته است.

استقلال فصل قبل را با پیروزی مقابل سیاه جامگان در مشهد آغاز کرد. برد مقابل ملوان در آزادی، دومین گام محکم شاگردان مظلومی بود اما هفته سوم آنها به سد ذوب آهن خوردند و اولین شکست خانگی را تجربه کردند.

استقلالی ها سپس به مصاف استقلال اهواز رفتند و این تیم را در خانه اش دو بر یک شکست دادند. نفت علیرضا منصوریان رقیب بعدی بود که به دلیل بازی نکردن بیرانوند مغلوب استقلال مظلومی شد.

گسترش فولاد نیز در هفته ششم و در خانه 2 بر صفر به استقلال باخت و در نهایت این تیم در هفته هفتم با راه آهن 3 – 3 مساوی کرد.

شاگردان مظلومی تا هفته هفتم 16 امتیاز کسب کرده بودند و 8 بار نیز دروازه شان باز شد. استقلال منصوریان با آن تیم در گل خورده یکی است اما میزان امتیازات به هیچ عنوان قابل مقایسه نیست. آنها از نصف تیم فصل قبل هم کمتر امتیاز کسب کرده اند و در 7 هفته تنها 7 امتیاز پس انداز کردند.

باید دید منصوریان و شاگردانش می توانند در ادامه راه، این عقب افتادگی را جبران کنند یا باز هم امتیاز از دست خواهند داد و رقبا را برای جنگ قهرمانی تنها خواهند گذاشت.