کد خبر: 194729
تاریخ: 4مهر1395
کد خبرنگار: 235

خرمگاه: شجاعت را به تیم القا کردیم

استقلال تاکنون هفت امتیاز گرفته و نتایجش چندان رضایتبخش نبوده است، محمد خرمگاه یکی از مربیان این تیم درباره روند استقلال از شروع لیگ تا به امروز می‌گوید: «در هفت هفته ابتدایی در نتیجه گیری خوب عمل نکردیم اما روند رو به رشدی را طی کردیم.

در نتیجه گیری واقعا بد شانس بودیم اما تلاش ما این بود تا کاری را انجام بدهیم که استقلال پیشرفت کند. حضور پرتعداد بازیکنان جدید در ترکیب استقلال نیز یکی دیگر از دلایل نتیجه نگرفتن تیم در هفته‌های اول بود اما اکنون دیگر آن روزها را پشت سر گذاشتیم و شرایط ایده‌آلی داریم. در بازی برابر پرسپولیس و ذوب آهن نیز عملکرد خوبی داشتیم و در نهایت پیش از شروع تعطیلات اولین برد را کسب کردیم.»مربی استقلال درباره دیدار این تیم در جام حذفی هم می‌گوید: «از ملوان نوین انزلی شناختی نداریم اما جام حذفی برای ما ارزش زیادی دارد زیرا با 5 بازی می‌شود یکی از دو جام معتبر فوتبال ایران را کسب کرد. به همین دلیل برای حضور پر قدرت در این بازی‌ها برنامه خاصی داریم.»
 خرمگاه درباره عملکرد خط دفاعی این تیم می‌گوید: «انتقادات باید به عملکرد سازمان دفاعی تیم ما باشد و نه خط دفاع. همانگونه که حمله از بازیکنان دفاع و دروازه‌بان شروع می‌شود، کار دفاعی نیز از خط حمله آغاز می‌شود و اگر همه بازیکنان باهوش و بدون استرس عمل کنند خواهید دید که مشکلات دفاعی تیم ما به حداقل می‌رسد.»
مربی استقلال در پایان درباره جوانگرایی این تیم در روزهای سخت لیگ، می‌گوید: «در این سال‌ها یاد گرفتیم شجاع باشیم زیرا آدم ترسو، مرده است. جوانگرایی به نفع استقلال است و در ادامه خواهید دید این جوانان برای استقلال روزهای خوبی را خواهند ساخت. سعی کردیم این شجاعت را به بازیکنان نیز القا کنیم و هر چند هنوز تیم به شرایط آرمانی نرسیده اما عملکرد بازیکنان نوید روزهای خوب را می‌دهد و مطمئنا روزهای خوبی در انتهای فصل برای هواداران خواهیم ساخت.»