کد خبر: 197369
تاریخ: 17مهر1395
کد خبرنگار: 235
ترابیان:

می‌خواستند برکناری ناظم‌الشریعه را به من نسبت بدهند

رییس کمیته فنی و توسعه فوتسال برای چندمین مرتبه تاکید می‌کند که شایعه برکناری سرمربی تیم ملی به او ارتباطی ندارد.

در همین رابطه محمد ناظم‌الشریعه هم واکنش‌هایی نشان داد. اما آنچه به نظر می‌رسد اینکه طبق صحبت‌های قبلی قرار شده که بعد از ایام عاشورای حسینی جلسه‌ای میان سرمربی تیم ملی و مسوولان فدراسیون فوتبال برگزار شود. با توجه به شرایط فعلی هم بعید به نظر می‌رسد که فدراسیون مربی موفق را تغییر دهد مگر اینکه خودش تمایلی به ادامه همکاری نداشته باشد. عباس ترابیان می‌گوید: «گفته شده که بعد از باخت تیم ملی ایران مقابل اسپانیا به تاج توصیه شده تا ناظم‌الشریعه برکنار شود در حالی که من رییس فدراسیون را زمانی دیدم که تیم ملی مقابل مراکش پیروز شده بود. این صحبت‌ها به من ربطی نداشت و صرفا کینه توزی‌های شخصی بوده است. به هر حال این عده می‌خواستند برکناری سرمربی تیم ملی فوتسال را به من نسبت بدهند.»
البته مهدی تاج هم به این موضوع اشاره داشت. ترابیان با بیان اینکه تیم ملی فوتسال کارش را با سیدمحمد ناظم الشریعه ادامه خواهد داد، درباره صحبت‌های مهدی تاج در مورد اینکه عده‌ای دنبال برکناری سرمربی تیم ملی بعد از باخت به اسپانیا بودند اینطور توضیح می‌دهد: «بعضی از دوستان تلاش داشتند این صحبت‌ها را به من ارتباط و نسبت بدهند؛ در حالی که آقای تاج زمانی آن حرف‌ها را زد که تیم ملی پیروز شده بود.»
او مدعی است که برای ارتقای فوتسال و داشتن چشم اندازی روشن برای سال‌های آینده باید کارهای زیرساختی را به بهترین شکل انجام داد: «باید هرچه سریعتر کار تیم فوتسال زیر ۲۰ سال و همچنین زیر ۱۷ سال را آغاز کنیم تا پشتوانه سازی لازم برای تیم ملی بزرگسالان صورت بگیرد.»