کد خبر: 257976
تاریخ: 26بهمن1396
کد خبرنگار: 235

چند خبر کوتاه از استقلال

توفان شن مانع تمرین
طبق برنامه اعلام شده از سوی وینفرید شفر قرار بود استقلالی‌هایی که روز گذشته و برابر الریان به میدان نرفته بودند با حضور در زمین چمن به تمرین بپردازند اما توفان شن مانع از این کار شد. بازیکنان استقلال که هتل محل اقامت خود را به مقصد زمین چمن ترک کرده بودند بعد از رسیدن به زمین متوجه شدند که به علت توفان شن نمی‌توانند تمرین کنند و به همین دلیل به هتل محل اقامت خود بازگشتند تا در کنار بازیکنان اصلی دیدار با الریان به تمرین وزنه بپردازند. به این ترتیب تمرین بازیکنان استقلال در هتل محل اقامت این تیم برگزار شد و تمامی بازیکنان در سالن وزنه به تمرینات بدنی پرداختند.

شکایت استقلال از کاپیتان الریان
 پندار توفیقی، معاون ورزشی باشگاه استقلال تهران اعلام کرد از هافبک الریان قطر به دلیل تکل خشن روی داریوش شجاعیان شکایت می‌کند. رودریگو تاباتا، هافبک برزیلی‌الاصل الریان قطر در جریان بازی مقابل استقلال در دقیقه 81 تکل خشنی انجام داد و از عمد روی زانوی داریوش شجاعیان پا گذاشت. با اعلام توفیقی باشگاه استقلال از کاپیتان الریان شکایت خواهد کرد. تاباتا به دلیل رفتار غیر ورزشی‌اش شاید با دو تا چهار جلسه محرومیت مواجه شود.

اکبرپور: استقلال استحقاق صعود دارد
 بازیکن قدیمی استقلال معتقد است که این تیم مقابل الریان خوب کار کرده است. علیرضا اکبرپور در این زمینه می‌گوید: «بازی خوبی بود و هر دوتیم نمایش و کیفیت قابل قبولی از خود نشان دادند. بازی واقعا در حد و اندازه‌های لیگ قهرمانان آسیا بود. بازی اول در لیگ قهرمانان هم سخت است و هم مهم. استقلال به خوبی توانست بازی را مدیریت کند. این بازی یکی از بهترین بازی‌هایی بود که امسال استقلال انجام داده. گروهی که این تیم در آن قرار دارد یکی از سخت‌ترین گروه‌های لیگ قهرمانان آسیا است اما استقلال با بازی برابر الریان نشان داد که تیم بزرگی است و استحقاق صعود از این گروه را دارد.» پیشکسوت استقلال در ارتباط با مهاجم سنگالی جدید این تیم می‌گوید: «از وقتی به میدان آمد تحرک خوبی در زمین داشت و به نظرم بازیکن با کیفیتی است اما نیاز به زمان دارد تا با سایر بازیکنان هماهنگ شود.»