کد خبر: 257980
تاریخ: 26بهمن1396
کد خبرنگار: 235

امید استقلالی‌ها برای بازی با الهلال

هرچقدر در ابتدای فصل علی قربانی با عملکرد ضعیف خود باعث شد تا هواداران علیه او موضع بگیرند اما با درخشش این روزهای خود در استقلال شرایط متفاوتی را تجربه می‌کند.

در کنار سانتر خوب و بی نقص امید ابراهیمی، قربانی هم با ضربه سر خود گل حیاتی استقلال را در بازی با الریان به ثمر رساند تا قدرت سرزنی خود را به معرض نمایش بگذارد. علی قربانی استقلال با ثبت عملکردی به مراتب بهتر از سوریا مهاجم الریان توانست به موفقیت استقلال در دوحه کمک کند. مهاجم استقلالی‌ها در دوئل‌های هوایی نیز عملکرد بهتری داشت و در 5 دوئل موفق به کسب برتری شد اما سوریا تنها در 2 دوئل پیروز شده بود. تعداد پاس‌ها و زمان حضور قربانی نیز از سوریا در زمین مسابقه بیشتر اما دقت پاس‌های سوریا بیشتر از قربانی بود.
قربانی در حمله نیز عملکرد بهتری داشت و توانست ضمن ثبت یک گل، یک موقعیت گلزنی نیز برای دیگر بازیکنان استقلال فراهم کند اما سوریا در هیچکدام از این فاکتورها توفیقی نداشت تا نبرد دو بلندزن به سود قربانی به پایان برسد. علی قربانی با این شرایط یکی از امیدهای استقلال برای بازی بعدی این تیم هم خواهد بود. شاید در بازی بعدی اما جابر انصاری در کنار او قرار نگیرد و جزو یاران اصلی استقلال نباشد.