کد خبر: 259600
تاریخ: 9اسفند1396
کد خبرنگار: 235

پرسپولیسی‌های سابق و انگیزه قهرمان کردن برانکو!

پرسپولیسی های تیم پارس جنوبی جم انگیزه زیادی دارند تا با برد مقابل ذوب آهن پرسپولیس را قهرمان لیگ برتر کنند.

تیم پارس جنوبی در شرایطی فردا مقابل ذوب آهن به میدان می رود که در صورت پیروزی به قهرمانی زودهنگام پرسپولیس کمک شایانی انجام می دهد. با توجه به فاصله 16 امتیازی پرسپولیس با ذوب آهن در رتبه دوم جدول در صورتی که ذوب آهن فردا مقابل پارس جنوبی بازنده شود، بدون توجه به نتیجه ای که پرسپولیس در دربی مقابل استقلال به دست می آورد، سرخ پوشان قهرمانی شان مسجل می شود. در این صورت حتی در صورت باخت پرسپولیس در دربی به شرط شکست ذوب آهن مقابل پارس جنوبی نیز قهرمانی شاگردان برانکو مسجل می شود.
این در حالی است که سرمربی و 3 بازیکن باتجربه پارس جنوبی سابقه حضور در پرسپولیس را دارند. مهدی تارتار به عنوان بازیکن و مربی سابق پرسپولیس سالها در این تیم حضور داشته و همیشه خودش را پرسپولیسی دانسته است. تارتار بی تردید برای پیروزی تیمش را مقابل ذوب آهن به زمین می فرستد و در صورت تحقق این امر ناخواسته پرسپولیس را هم قهرمان می کند.
سرمربی پارس جنوبی جم در این باره گفته است: «مقابل ذوب آهن تمام تمرکزمان روی عملکرد خودمان است و به پرسپولیس و تیم های دیگر فکر نمی کنیم. ما برای بردن ذوب آهن و کسب سهمیه به میدان می رویم. بازی با ذوب‌آهن برای ما حکم فینال را دارد و شش امتیازی است.»
در تیم پارس جنوبی محمد نوری، روح‌الله سیف‌اللهی و میثم نقی‌زاده 3 بازیکنی هستند که سابقه حضور در پرسپولیس را دارند و به همین خاطر میل زیادی برای قهرمانی سرخ ها خواهند داشت.