کد خبر: 290230
تاریخ: 27اسفند1397
کد خبرنگار: 225
کنار گذاشتن عادل، یعنی خودزنی و اوج خودخواهی

نود بدون عادل، خنثی و تهی می شود

معلوم نیست چرا در کشور ما حذف و انتخاب‌ مدیران و مسئولان عکسِ نظر مخاطبان و افکار عمومی انجام می گیرد و هر کسی که مردم واقعا دوستش دارند باید به هر طریق و شیوه ای که شده کنار گذاشته شود!

با این که همه در گفتار و شعارهایمان از  جایگاه مردم و ضرورت توجه به نظرات آنها دم می زنیم اما در تصمیم‌گیری‌های حساس مان به افکار عمومی مراجعه نمی‌کنیم.

بی شک کنار گذاشتن عادل فردوسی پور دهن کجی به میلیون ها مخاطب پرببینده ترین برنامه تلویزیونی صدا و سیمای جمهوری اسلامی است که مطمئن باشید با این لج بازی ها و کج سلیقگی ها میلیون ها بیننده تلویزیونی با ریزش شدید مواجه خواهند شد.

از نظر فنی و ساختاری نیز کاملا قابل پیش بینی است که نود بدون عادل فردوسی پور شکست می خورد و به یک برنامه خنثی و تهی تبدیل می شود. چرا که بارها رقیبان عادل جمعه شب ها، شنبه شب ها و در زمان های مناسب تری با امکانات و تجهیزات زیادتری آمدند که برنامه نود را در رقابتی سالم شکست دهند اما نتوانستند. مخاطبان برنامه عادل با اینکه مسابقاتی روز سه شنبه یا چهارشنبه برگزار می شد تا شب دوشنبه صبر می کردند تا در مورد حواشی و مسائل پشت پرده آن اقناع شوند.

تصور آینده ۹۰ بدون عادل کار سختی نیست. برنامه ای در سطح همین برنامه های ورزشی مختلف که مخاطب خاصی ندارند و فقط وقت پُرکنی است و بس.
واقعا حیف است که مدیران یک سازمان رسمی بخواهند با خودزنی و خودخواهی انسجام میلیون ها مخاطب این برنامه محبوب را فرو بپاشند. تصور آن در دنیای امروزِ رسانه و ارتباطات سخت و گیج کننده است و عملی شدن این حرکت خام و نسنجیده را به جامعه ورزش ایران تسلیت عرض می کنیم!

عادل که یک تنه با فسادها و باندبازی های فوتبال مبارزه می کرد حالا مجبور است سکان برنامه اش را به دست کسانی بدهد که معلوم نیست چه هدف و نیتی از برکناری اش دارند. فقط می توانیم دعا کنیم خداوند همه ما را به راه راست هدایت کند.