کد خبر: 29031
تاریخ: 20مهر1394
کد خبرنگار: 235

تاکید رئیس‌جمهور بر تلاش دولت برای ایجاد اشتغال در مازندران

رئیس‌جمهور در بدو ورود به ساری گفت: امیدواریم استان مازندران شاهد اجرای طرح‌های خوب در جهت توسعه و ایجاد اشتغال برای جوانان این سرزمین باشد.

به گزارش وکیل ملت حجت‌الاسلام والمسلمین حسن روحانی دقایقی پیش در بدو ورود به فرودگاه بین‌المللی دشت نازی ساری در جمع خبرنگاران، اظهار داشت: خداوند را شاکریم که توفیق داد امروز در خدمت مردم دلاور مازندران باشیم؛ مدت‌ها بود که این آرزویم بود تا در خدمت مردم این خطه برسم و از نزدیک مطالبات و خواسته‌های آنان را بشنوم.

وی افزود: مازندران همواره در خط مقدم دفاع از نظام جمهوری اسلامی و ارزش‌های کشور بوده و نقش اساسی در همه تحولات دفاع مقدس و انقلاب داشته است و سرزمین علما و بزرگان و مشاهیر است.

رئیس‌جمهور خاطرنشان کرد: در این سفر طرح‌هایی که در جلسات استانی هیئت دولت مطرح شد به عرض مردم رسانده می‌شود؛ امیدواریم استان شاهد اجرای طرح‌های خوب در جهت توسعه و ایجاد اشتغال برای جوانان این سرزمین باشد.

وی تاکید کرد: سفر توأم با خیر و برکتی را برای مردم مازندران از خداوند متعال خواستارم.

به گزارش وکیل ملت ، رئیس‌جمهور تا ساعاتی دیگر به‌منظور سخنرانی در جمع مردم شهرهای مازندران، در استادیوم شهید متقی حضور خواهد یافت.

دیدار با علما، ایثارگران و برگزیدگان، شرکت در نشست توسعه سرمایه‌گذاری و شورای اداری استان مازندران و نشست خبری با خبرنگاران از برنامه‌های سفر یک‌روزه رئیس‌جمهور در مازندران است.

براساس این گزارش، رئیس‌جمهور را در بیست و دومین سفر استانی، محمد نهاوندیان رئیس دفتر رئیس‌جمهور، حسین فریدون دستیار ویژه رئیس‌جمهور، محمد شریعتمداری معاون اجرایی رئیس‌جمهور، عباس آخوندی وزیر راه و شهرسازی، حمید چیت‌چیان وزیر نیرو، عبدالرضا رحمانی‌فضلی وزیر کشور، محمدرضا نعمت‌زاده وزیر صنعت، معدن و تجارت، سید حسن قاضی‌زاده هاشمی وزیر بهداشت، درمان و‌ آموزش پزشکی، علی‌اصغر فانی وزیر آموزش و پرورش، حجت‌الاسلام سید محمود علوی وزیر اطلاعات، حجت‌الاسلام علی انصاری معاون پارلمانی رئیس‌جمهور، حجت‌الاسلام علی یونسی دستیار ویژه رئیس‌جمهور در امور اقوام و اقلیت‌های دینی، حجت‌الاسلام سید محمدعلی شهیدی محلاتی معاون رئیس‌جمهور و رئیس سازمان بنیاد شهید و امور ایثارگران، محمدرضا نوبخت معاون رئیس‌جمهور و رئیس سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی، مسعود سلطانی‌فر معاون رئیس‌جمهور و رئیس سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری، شهین‌دخت ملاوردی معاون رئیس‌جمهور در امور زنان و خانواده، معصومه ابتکار معاون رئیس‌جمهور و رئیس سازمان حفاظت محیط زیست و سید ابوالفضل رضوی رئیس مرکز توسعه روستایی ریاست‌جمهوری را همراهی می‌کنند.