کد خبر: 50169
تاریخ: 21آبان1394
کد خبرنگار: 235

زمان احتمالی شروع دوره معلمی پذیرفته‌شدگان آزمون استخدامی آموزش و پرورش

جامعه > آموزش - ایسنا نوشت: سرپرست دانشگاه فرهنگیان گفت: هنوز امور معرفی پذیرفته شدگان آزمون استخدامی به اتمام نرسیده و پیش بینی می‌کنیم نتوانیم زودتر از نیمه آذر، دوره یکساله معلمی پذیرفته شدگان آزمون استخدامی را آغاز کنیم.

به گزارش وکیل ملت محمود مهرمحمدی در بیست و یکمین نمایشگاه مطبوعات و خبرگزاریها، با بیان اینکه پذیرش دانشجویان به روش جدید آزمون استخدامی از جمله مهمترین برنامه‌های پیش روی دانشگاه فرهنگیان است اظهار کرد: قرار است پذیرفته شدگان در دانشگاه فرهنگیان و شهید رجایی تحصیل کنند و در سال آینده بخشی از کمبود نیروی انسانی آموزش و پرورش را جبران کنند.

وی افزود: مربی پرورشی، مراقب سلامت، معلم ابتدایی و.... از این جمله‌اند. در واقع در 10 رشته مورد نیاز آموزش متوسطه، دوره ابتدایی، گروه مراقبت سلامت که زیر مجموعه معاونت تربیت بدنی هستند و مربیان پرورشی که زیرمجموعه معاونت پرورشی هستند در دوره‌ها حضور می یابند.

وی ادامه داد: اکنون تمام دغدغه ما در دانشگاه این است که این دوره را به شکل مناسبی میزبانی کنیم.

سرپرست دانشگاه فرهنگیان با بیان اینکه امیدواریم بتوانیم موانع و دشواریهای اجرا را برطرف کنیم گفت: هنوز امر معرفی پذیرفته شدگان به اتمام نرسیده و پیش‌بینی می‌کنیم نتوانیم زودتر از نیمه آذر دوره را آغاز کنیم.