کد خبر: 127657
تاریخ: 20فروردين1395
کد خبرنگار: 225

اقدام جالب پیرمرد آمریکایی در حیاط خانه‌اش/ راه‌کاری برای جذب "آدم فضایی‌ها"!

پیرمرد 77 ساله کالیفرنیایی تلاش کرده تا با ساخت چهره آدم فضایی‌ها در حیات پشتی خانه‌اش، آن هم توسط سنگ، توجه آن‌ها را جلب کند.

بسیاری از شهروندان ایالات کالیفرنیا تمایل دارند تا کمی باغبانی کنند، اما شخصی 77 ساله از اهالی «روملاند» به دنبال برآورده کردن رویاهای بزرگتری است!
 
ای بی سی نیوز گزارش داده که لری دِکر، از اهالی روملاند، تصویری به طول 27 متر را تنها با کمک سنگ ساخته تا بتواند توجه سفینه‌های فضایی را به خود جلب کند. او پروژه‌اش را در روز 28 مارس آغاز کرد. پروژه «بیگانه خاکستری» سه سال به طول انجامید. این پروژه از روی همان سفینه کذایی ساخته شده که گفته می‌شد در سال 1947 در روزول مکزیک سقوط کرده بود.

لری دکر می‌گوید که از ده سالگی درگیر حیات در فضا بوده است. او می‌گوید: «بیگانه‌ها هر روز ما را نظاره می‌کنند. ایده من این بود که آن‌قدر این صورتک را بزرگ بسازم که از فضا مشخص باشد. امیدوارم که آن‌ها روزی آن را ببینند و به اینجا بیایند.»
 


طول آن 27 متر است و از آسمان مشخص است
8
سقوط آدم فضایی‌ها در روزول مکزیک در سال 1947 میلادی؛ اتفاقی که هیچگاه تایید نشد
 

لری دکر می‌گوید که در اطراف خانه‌اش دوربین نصب کرده و بنابراین هر زمان که آدم فضایی‌ها به آنجا بروند، او متوجه حضورشان خواهد شد. او می‌گوید: «آیا جالب نیست که با آن‌ها کمی گپ بزنیم؟ هر وقت آن‌ها بیایند، با آن‌ها دست خواهم داد و رو در رو صحبت خواهم کرد.»