کد خبر: 163052
تاریخ: 11خرداد1395
کد خبرنگار: 225

جنگ درون هیات مدیره "پرسپولیس": من بازیکن می‌گیرم/کاشانی : «اختلاف‌نظرهایی در هیأت مدیره باشگاه وجود دارد

در هیات مدیره پرسپولیس اختلافات شدیدی وجود دارد. این اختلافات به حدی است که حتی جعفر کاشانی یکی از اعضای هیات مدیره هم در مصاحبه‌اش به آن اشاره می‌کند.

کاشانی امروز در مصاحبه‌ای گفت: «اختلاف‌نظرهایی در هیأت مدیره باشگاه وجود دارد اما این اختلاف‌ نظرها در روند مثبت کار تأثیرگذار نبوده است.»

 

 

این اختلاف نظرها از فصل گذشته آغاز شد. از همان روزهایی که بعضی از اعضای این هیات به شدت با حضور برانکو به خصوص بعد از چند نتیجه ضعیف مخالف بودند. البته آنها با گذشت زمان و با نتیجه‌گیری پرسپولیس و مقبولیت این مربی کم‌کم به حاشیه‌ رانده‌ شدند. با شروع فصل نقل وانتقالات اما باز هم این اختلافات با شکل جدیدی آغاز شده است.

 

این بار اختلافات جدی بر سر جذب بازیکن است. با این که قرار است از لیستی که برانکو در اختیار باشگاه قرارداده بازیکن جذب شود اما هر کدام از اعضای هیات مدیره ساز خود را می‌زنند. یکی خالد شفیعی را می‌آورد. یکی با محمدعلی فرامرزی مذاکره می‌کند.

 

در راس این‌ها علی‌اکبرطاهری هم با اختیار خودش با جلال حسینی مذاکره می‌کند و صحبت‌های نهایی را با برانکو انجام می‌دهد. این بی‌برنامگی باعث شده تا اختلافات شدیدی در هیات مدیره بوجود بیاید. هر عضو هیات مدیره می‌خواهد خودش هم در جذب بازیکنان تیم نقش داشته باشد و از آن سو هم از این که طاهری بدون این که تصمیماتش را در جلسه تصویب کند بدون مشورت فعالیت می‌کند ناراحت هستند.

 

همین تصمیمات سرخود باعث شده تا علی فرامرزی که بازیکن پدیده است به خیال سهمیه لیگ یکی ثبت قراداد کند و از آن سو هم هیچ کس از ثبت قراردادش اطلاع نداشته باشد!‌