کد خبر: 16658
تاریخ: 31شهريور1394
کد خبرنگار: 231
با ارسال نامه‌ای به دبیرکل فدراسیون فوتبال ایران

دبیرکل AFC از میزبانی رقابت‌های مرحله مقدماتی زیر 16 سال آسیا در تبریز تشکر کرد

دبیرکل کنفدراسیون فوتبال آسیا با ارسال نامه‌ای به اسدی تشکر خود را از برگزاری میزبانی رقابت‌های مرحله مقدماتی زیر 16 سال آسیا در تبریز تشکر کرد.

به دنبال برگزاری رقابتهای مرحله مقدماتی زیر 16 سال آسیا در تبریز، دبیرکل کنفدراسیون فوتبال آسیا با ارسال پیامی از همتای خود در فدراسیون فوتبال ایران قدردانی کرد.

ویندزورجان، دبیرکل کنفدراسیون فوتبال آسیا در نامه ارسالی خود به علیرضا اسدی نوشت: من از طرف رئیس و کمیته اجرایی AFC به فدراسیون فوتبال ایران به خاطر موفقیت در سازماندهی و برگزاری رقابتهای مرحله مقدماتی زیر 16 سال آسیا ، گروه E و به میزبانی تبریز، تبریک می گویم.

بدون شک این موفقیت برگرفته از فداکاری، پشتکار و تلاش بی وقفه در برگزاری مسابقات این چنین سطح بالا بوده است. بر این اساس قدردانی صمیمانه من از کمیته سازماندهی محلی را در راستای این میزبانی فوق العاده که نمایندگان کنفدراسیون فوتبال آسیا و دیگر تیم های حاضر در این رقابتها شاهد آن بودند، پذیرا باشید.

امیدوارم موفقیت در برگزاری رقابتهای مقدماتی نوجوانان آسیا 2016 باعث کسب میزبانی در دیگر مسابقات شود و این اطمینان را دارم که فوتبال آقایان در سطح ایران در حال توسعه و فتح قله های مرتفع تر است.