کد خبر: 170618
تاریخ: 23خرداد1395
کد خبرنگار: 225

تکذیب ادعای رسانه‌ها/دنیزلی: از هیچ بازیکنی تعریف نکرد حتی طارمی

حرف و حدیث‌ها در مورد پیشنهادهای خارجی مهدی طارمی ادامه دارد اما نکته قابل توجه، ساختگی بودن بسیاری از اخبار است.

چندی پیش یکی از سایت‌های کشور ترکیه خبری مبنی بر سفارش شدن طارمی از سوی مصطفی دنیزلی به ترابوزان اسپور منتشر کرده بود و اگر چه پس از انتشار این خبر اتفاق خاصی نیفتاد اما در این گزارش نقل قول‌های عجیب و غریبی از سوی دنیزلی در تمجید از طارمی منتشر شده بود. حالا اما در واکنش به آن تمجیدها،

یکی از دوستان نزدیک مصطفی دنیزلی می‌گوید: «در بعضی جاها عنوان شده که دنیزلی به تعریف و تمجید از فلان بازیکن پرداخته و حتی او را به همکارانش سفارش کرده اما چنین چیزی صحت ندارد چون دنیزلی به هیچ عنوان سفارش بازیکنی را به مربیان دیگر نمی‌کند.

شما نگاه کنید در طول همان مدتی که دنیزلی سرمربی پرسپولیس بود هیچ بازیکنی را از ترکیه به پرسپولیس نیاورد و حتی حاضر نشد بازیکنی را به مسوولان باشگاه معرفی کند. او همیشه از این مسائل فراری است و ترجیح می‌دهد در مورد ماجرای بازیکنان تا جایی که می‌تواند، احتیاط کند.»


خلاصه اینکه بررسی‌ها و پیگیری‌هایمان در مورد این ماجرا به جایی رسید که متوجه شدیم نماینده بعضی از بازیکنان روابط دوستانه‌ای با رسانه‌های خارج از کشور دارند که امیدواریم با فاش شدن چنین مسائلی بعضی از بازیکنان نتوانند از آب گل‌آلود ماهی بگیرند و در فصل نقل و انتقالات به فکر تبلیغ و درآمدزایی باشند.