کد خبر: 170678
تاریخ: 24خرداد1395
کد خبرنگار: 225

منتقدان علی منصور زیاد می شوند/جباری: منصوریان دستیاران ضعیفی انتخاب کرده

مصاحبه روز شنبه قنبرزاده بازتاب گسترده‌ای بین پیشکسوتان استقلال داشت به حدی که آنها در پاسخ به قنبرزاده بیانیه صادر کردند. علی جباری یکی از این پیشکسوتان بود که به شدت از مصاحبه مدیرعامل سابق نفت گله مند است

وی درباره حرف های او اینطور می‌گوید: «ما جلسه‌ای با بهرام افشارزاده، منصور پورحیدری و نصرا... عبداللهی برگزار کردیم. ما از قنبرزاده گله مند بودیم که این چنین صحبت‌هایی را مطرح کرده بود.

مگر ایشان در نفت تهران عملکرد خوبی داشته که استقلال را زیر سوال می‌برد. ایشان اگر خوب بود در همان نفت تهران عنوان خوبی را کسب می‌کرد. به همین دلیل مسوولان استقلال به ما گفتند که علیه ایشان بیانیه صادر کنیم.»

این پیشکسوت استقلال معتقد است منصوریان در انتخاب دستیاران خود دچار اشتباه شده! جباری در این زمینه می‌گوید: «من با افشارزاده در خصوص کادر فنی استقلال صحبت کردم. منصوریان مربی بسیار جوان و خوبی است و من به شخصه به او خیلی علاقه مند هستم اما در خصوص دستیارانش باید بگویم آنها ضعیف هستند.

ما این مسائل را به خود افشارزاده هم گفتیم و مقرر شد در جلسه‌ای با خود منصوریان این مساله را به او بگوییم. کادر فنی مظلومی هم ضعیف بود. فصل گذشته بارها این مساله را عنوان کردیم. کسی گوش نکرد. امسال هم همین مساله تکرار شد.»