کد خبر: 170865
تاریخ: 24خرداد1395
کد خبرنگار: 225

پس از استقلال نوبت سرخ پوشان شد/ وزارت ورزش ترمز پرسپولیسی ها را کشید؟

شایعه شده که وزارت ورزش و جوانان مانع از خریده های میلیاردی پرسپولیس شده است.

آنها که با بیرانوند،امیری و چند بازیکن خوب دیگر به توافق رسیده بودند سعی داشتند تا علاوه بر ترابی،کاوه رضایی و شجاع خلیل زاده را به خدمت بگیرند.البته هنوز هم بابا مذاکره با رضایی و خلیل زاده هم باز است اما خیلی ضعیف است که این نقل و انتقالا انجام شود آن هم به یک دلیل؛پای وزارت ورزش در میان است!

به نظر حالا بعد از استقلالی ها نوبت به پرسپولیسی ها رسیده است که ترمزشان کشیده شود.سرخپوشان تمام تلاش شان را کرده بودند تا با کمک حسین هدایتی رضایت نامه ترابی را از سایپا بگیرند در این راه به بن بست خوردند.بر اساس اخبار رسیده همه چیز تمام شده بود که ناگهان خبر رسید ترابی قراردادش را با سایپا تمدید کرده و برای انجام خدمت سربازی به تراکتورسازی می رود!

بلافاصله پس از این اتفاق بود که امید عالیشاه هم قرارداد خودش را با پرسپولیس تمدید کرد و در این تیم ماندنی شد.اما پس از افتادن این دو اتفاق شایعه شد دلیل اصلی که مانع از حضور ترابی در پرسپولیس شده است سقف بیش از اندازه قرارداد و مخالفت وزارت ورزش و جوانان بوده است.

اتفاقی که صدای وزارت نشین ها را در آورده است.همین چند وقت پیش بود که خبر رسید مسئولان وزارت خانه مانع از هزینه کردن بیش از اندازه استقلالی ها شده اند،داستانی که باعث شد تا هواداران استقلال مقابل وزارت خانه تجمع کنند.

حال باید دید که آیا واقعا وزارت خانه در مسئله پرسپولیسی ها هم ورود کرده یا ماجرا چیز دیگری بوده است؟