کد خبر: 17122
تاریخ: 1مهر1394
کد خبرنگار: 231
شورای هماهنگی تبلغیات اسلامی در اطلاعیه‌ای اعلام کرد

محکوم کردن خباثت رژیم‌های جلاد صهیونیست و آل سعود/برگزاری مراسم تظاهرات پس از نماز جمعه

شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی در اطلاعیه‌ای ضمن محکوم کردن خباثت رژیم‌های جلاد صهیونیست و آل سعود اعلام کرد، مراسم تظاهرات علیه این اقدامات وحشیان، پس از اقامۀ نماز جمعه این هفته برگزار می‌شود.

شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی، در پی ادامه حملات ناجوانمردانه و بی‌وقف  صهیونست‌های اشغالگر به مسجد الاقصی و رژیم منفور آل سعود به یمن، اطلاعیه‌ای را برای محکومیت و فراخوان تظاهرات عمومی صادر کرد.

در ابتدای این اطلاعیه‌ آمده است: پس از اقامۀ نماز پرصلابت جمعه این هفته 3 مهر ماه، در محکومیت خباثت و تعرض بی‌شرمان صهیونیست‌های خونخوار به قبله اول مسلمین جهان و هتک حرمت مسجد‌الاقصی و نیز همچنین حملات بی‌شرمانه آل سعود جنایتکار و منفور به مردم مظلوم و بی‌پناه یمن؛ در مرکز هشت استان کشور، مراسم تظاهرات علیه این اقدامات وحشیان با  فریادهای رسای مرگ بر اسرائیل  و مرگ بر استکبار و مرگ بر آل سعود برگزار می‌شود.

این اطلاعیه در ادامه می‌افزاید: در ادامه جنایات بی‌شمار و وقیحانه رژیم‌های کودک کش صهیونیستی و  آل سعود در هنگامۀ مناسک عبادی و سیاسی حج تمتع در سرزمین وحی، مکه مکرمه، این دو رژیم در اقدامی کاملاً  مشترک، هماهنگ و همسو با اهداف پلید و خائنانه سران خود، دست به چنین خباثتی بزرگ و جنایتی خونبار در قتل و غارت مردم مسلمان، استقلال طلب و آزادیخواه و زن و کودک آواره و مظلوم و بی پناه فلسطین و یمن زدند. 

شورای هماهنگی تبلیغات در ادامه این اطلاعیه تاکید کرد: ابن جنایتی که، نشان از  استیصال و درماندگی استکبار جهانی و رژیم تروریست‌پرور صهیونیستی و دولت‌های دست‌نشانده آنان به ویژه رژیم دست نشانده و کودک کش خائن الحرمین سعودی دارد، استیصال و درماندگی که در پی شکست های مفتضحانه و پی در پی آنان از جبهه بزرگ بیداری و مقاومت اسلامی رقم خورده است.

این اطلاعیه در ادامه می‎‌افزاید: نمایشی از استیصال و درماندگی که در ورای آن، رذالت و سفاهت و خباثت رژیم متزلزل آل سعود خائن و رژیم جعلی و  منفور صهیونیستی و در پس آن ذات خشونت طلب و تروریست پرور  آنان  به صورت کاملاً مشهود ، آشکار  است.

در ادامه این اطلاعیه آمده است: این تظاهرات محکومیت همزمان در مراکز هشت استان کشور  از جمله  شهرکرد، سنندج، رشت، بجنورد، زنجان، بوشهر، یاسوج، خرم‌آباد پس از اتمام نماز عبادی ـ سیاسی جمعه سوم مهر ماه، با شعار های کوبنده مرگ بر امریکا  و  مرگ بر اسرائیل و مرگ بر آل سعود، انجام می‌شود.

شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی در پایان این اطلاعیه اعلام کرد: شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی از عموم مردم شریف دعوت می‌کند تا با حضور دشمن شکن و وحدت بخش و حماسه‌آفرین خود در این تظاهرات، ضمن اعلام برائت از رژیم‌های جلاد صهیونیست و آل سعود، این اقدامات غیر انسانی را به شدت محکوم کرده و توقف کامل جنایت و کودکشی را از غزه و فلسطین تا یمن فریاد کرده و از جبهه بزرگ بیداری و مقاومت اسلامی در سرزمین های اشغالی فلسطین و یمن و سایر نقاط جهان حمایت کنند.