کد خبر: 172271
تاریخ: 1تير1395
کد خبرنگار: 235

رضاییان بازهم نیامد/ کری خوانی برای منصوریان و کی روش

تمرین امروز پرسپولیس با حضور پرشور هواداران این تیم در ورزشگاه شهید کاظمی برگزار شد.

تمرین عصر امروز (سه شنبه) پرسپولیس از ساعت 17:30 در ورزشگاه شهید کاظمی و با حضور خبرنگاران و هواداران برگزار شد.

* قبل از آغاز تمرین هواداران زیادی برای تماشای تمرین مقابل در ورزشگاه تجمع کرده بودند که این مساله ترافیک شدیدی را در اطراف ورزشگاه به وجود آورده بود.
* در بین هواداران پرسپولیس عده‌ای از بانوان هوادار این تیم هم امروز برای تماشای تمرین حضور داشتند که در ابتدا اجازه ورودشان به ورزشگاه داده نشد اما در ادامه و در اواسط تمرین این اجازه صادر شد.

*  رامین رضاییان همچنان در تمرینات پرسپولیس غایب است و هواداران در این خصوص که آیا او با باشگاه به توافق خواهد رسید یا خیر با یکدیگر بحث می‌کردند.
*  تشویق شدید بازیکنان پرسپولیس و کری خوانی با علیرضا منصوریان، سرمربی جدید استقلال توسط هواداران بخش دیگری از تمرین هواداران پرسپولیس از بدو ورود در ورزشگاه شهید کاظمی به‌شدت بازیکنان را تشویق می‌کردند و نایب قهرمانی پرسپولیس در فصل گذشته را به رخ علیرضا منصوریان سرمربی استقلال می‌کشیدند.

* بیرانوند، حسینی، کامیابی‌نیا، مسلمان و برانکو به شدت توسط هواداران حاضر در ورزشگاه که تعداد شان به حدود دو هزار نفر می رسید تشویق شدند.

* در تمرین امروز پرسپولیس بازیکنان در ابتدا به دو گروه تقسیم شدند و زیر نظر برانکو کار با توپ و کارهای ترکیبی انجام دادند. آنها سپس به دو دسته 11 تایی تقسیم و در عرض زمین به‌صورت نرم مشغول دویدن شدند. در بخش دیگری از تمرین مرور کارهای تاکتیکی و تمرین کار با توپ به صورت انفرادی زیر نظر کادرفنی پرسپولیس انجام گرفت.

* سرتن چوک، دستیار جدید برانکو در تمرین امروز پرسپولیس حاضر بود و موارد تاکتیکی را جداگانه به بازیکنان تیم گوشزد می‌کرد.

* وحید امیری به علت سرماخوردگی در تمرین امروز غایب بود، محمد انصاری به تمرینات گروهی برگشت اما احمد نوراللهی به صورت اختصاصی زیر نظر پزشک تیم تمرین کرد.
*  در میانه‌‌های تمرین هواداران پرسپولیس بابت درگیری لفظی اخیر سرمربی تیم‌شان با کی‌روش حسابی علیه سرمربی تیم ملی شعار دادند.

* حسین ماهینی در تمرین امروز پرسپولیس حاضر شد و مورد تشویق هواداران این تیم قرار گرفت. این در حالی بود که تا قبل از این گفته شده بود ماهینی تا پایان مردادماه به علت خدمت سربازی اجازه همراهی پرسپولیس را نخواهد داشت.

*  فوتبال درون تیمی بخش پایانی تمرین امروز بازیکنان پرسپولیس بود.

* تمرین فردای پرسپولیس در زمین شهید کاظمی برگزار خواهد شد.