کد خبر: 174027
تاریخ: 7تير1395
کد خبرنگار: 225

اتفاق عجیب درباره گزارشگران صدا و سیما

جواد خیابانی در کمتر از 8 ساعت باید دو بازی را گزارش کند.

جواد خیابانی گزارشگر بازی ساعت 20:30 آلمان و اسلواکی در مرحله یک هشتم نهایی یورو 2016 بود. جالب اینجاست که او بازی ساعت 4:30 صبح آرژانتین و شیلی را هم گزارش می کند! این که در فاصله 8 ساعت بعد از گزارش بازی آلمان در یورو، گزارش بازی فینال کوپا هم به خیابانی سپرده شده است، در نوع خود اتفاق عجیبی به نظر می آید.

قبل از شروع یورو 2016، حسین ذکایی تهیه کننده برنامه جام پانزدهم وعده داد که در این مسابقات از گزارشگران جدید رونمایی می شود. اما فقط یک نفر که فرشاد محمدی بود به لیست گزارشگران بازی ها اضافه شد. محمدی سال گذشته در مسابقه آقای گزارشگر اول شد و الان هم با گزارش های خوب خودش مورد توجه بینندگان تلویزیونی قرار گرفته است.

خیلی از بینندگان در فضای مجازی از تهیه کنندگان جام پانزدهم خواسته اند که گزارشگرانی مثل فرشاد محمدی بیشتر به کار گرفته شوند. ولی گزارش دو بازی در کمتر از 8 ساعت توسط خیابانی نشان می دهد که هنوز خبری از این اتفاقات نیست.

از طرفی عدم پخش بازی های یورو در برخی از شهرستان ها با وجود گیرنده های دیجیتال و استفاده از گزارشگر های تکراری باعث انتقاد مخاطبان شده است. اما ذکایی که در راس این انتقاد هاست فعلا ترجیح داده که سکوت کند.