کد خبر: 178334
تاریخ: 20تير1395
کد خبرنگار: 235

گاف سرمربی استقلال درباره تمدید قرارداد آقای ستاره

امید ابراهیمی بعد از تمدید قرارداد با استقلال اعلام کرد هرگز اولویتش مسائل مالی نبود اما صحبت‌های منصوریان چیز دیگری را ثابت کرد.

امید ابراهیمی نزدیک به ۲ هفته با استقلالی‌ها مذاکره کرد و به افشارزاده گفت اگر طلب سال گذشته وی را بدهند او مشکلی برای تمدید قرارداد با استقلال ندارد. البته ابراهیمی چند روز قبل از سفر استقلال به ارمنستان با استقلال تمدید قرارداد کرد و گفت که اصلا اولویت وی برای ماندن مسائل مالی نبود و در مصاحبه‌ای هم که توسط تیم رسانه‌ای استقلال منتشر شده بود ابراهیمی از تمامی عوامل مجموعه استقلال تشکر کرد.

با آغاز اردوی استقلال منصوریان در گفت و گویی تصویری با سایت باشگاه استقلال اعلام کرد که شفیع زاده نقش بسیار مهمی در تمدید قرارداد ابراهیمی با استقلال داشته و در لحظه آخر این شخص ابراهیمی را به استقلال چسبانده است. حال این سوال پیش می‌آید که شفیع زاده که قول کمک مالی به استقلال بابت حضور حاج صفی را داده است به جز کمک مالی چگونه می‌توانست ابراهیمی را به استقلال بچسباند؟

همین اظهار نظر کافی بود تا مشخص شود امید ابراهیمی به همان دلیلی که در قبل از فینال جام حذفی در تمرینات استقلال شرکت نمی‌کرد این بار هم برای تمدید قرارداد با استقلال شرط گذاشت و اتفاقا اولویت او مسائل مالی بوده است.

جالب اینکه شفیع زاده نیز در مصاحبه ای کمک مالی به استقلال را تایید و تاکید کرده قرار نبوده این کمک، رسانه ای شود!