کد خبر: 178640
تاریخ: 21تير1395
کد خبرنگار: 225

جمعه مهم استقلال در راه است/ روز سرنوشت

جمعه 25 تیر تکلیف دروازه استقلال در دو هفته ابتدایی فصل و محرومیت رحمتی مشخص می شود؛ حسینی، یک دروازه بان خارجی زیر 23 سال، حسین آشنا یا وحید طالب لو؟

جمعه، 25 تیر ماه روز مهمی برای استقلال و علیرضا منصوریان است. در این روز است که تکلیف لیست این تیم برای حضور در لیگ برتر شانزدهم تا حدود زیادی مشخص می شود و همان اندک معادلات باقیمانده هم حل می شود.

کاروان استقلال عصر جمعه با پایان اردوی ارمنستان راهی تهران می شوند ولی دقیقا از همان لحظه ورود است که کار منصوریان تازه استارت می خورد. بلافاصله بعد از برگشت، منصوریان و نوروزی به کلینیک باشگاه استقلال می روند تا تکلیف دروازه استقلال در دو بازی ابتدایی فصل مشخص شود.

مهدی رحمتی این دو بازی را از دست داده و حسینی هم مصدوم است. روز جمعه، تست نهایی از حسینی گرفته می شود تا مشخص شود او به دو بازی ابتدای فصل می رسد یا نه؟ اگر جواب مثبت باشد، این دروازه بان در لیست استقلال ماندنی می شود و در دو بازی اول این تیم درون دروازه قرار می گیرد تا برای اولین بار بازی با پیراهن استقلال در لیگ برتر را تجربه کند. اگر جواب منفی باشد، استقلال به سرعت سراغ جذب یک دروازه بان می رود.

اگر قرار شود حسینی در لیست بماند، استقلالی ها یک دروازه بان زیر 23 سال خارجی جذب می کنند (احتمالا دروازه بان تیم امید عراق) و در غیر این صورت، با حذف نام حسینی یک دروازه بان بزرگسال به این تیم می آید که یکی است از بین حسین آشنا یا وحید طالب لو.

آشنا در کمبود گلر استقلال با این تیم در اردوی ارمنستان تمرین کرده و میزان آمادگی اش مشخص است. وحید طالب لو هم جزو گزینه هاست. او یک فصل دیگر با استقلال قرارداد دارد و اعلام کرده بدون گرفتن تمامی مطالباتش حاضر به فسخ نیست. او گفته حتی یک فصل باقیمانده از قراردادش را حاضر است بیرون بماند ولی بدون گرفتن پول، فسخ نکند.

رابطه رحمتی و طالب لو خوب است و شاید درنهایت منصوریان رای به بازگشت دومی بدهد تا او حداقل در دو بازی دیگر دروازه بان استقلال باشد.