کد خبر: 180070
تاریخ: 28تير1395
کد خبرنگار: 225

شرح گل استقلال برابر خونه به خونه/ حرکت تیمی عالی

در صحنه گل استقلال، توپ از یک سوم دفاعی این تیم به یک سوم دفاعی خونه به خونه می رود و وارد دروازه فروزان می شود با پاسکاری بین مردان حاضر در خط دفاعی.

استقلال نیمه اول بازی دوستانه با خونه به خونه را برد. تک گل این نیمه را کاوه رضایی در دقیقه 18 زد؛ گلی حاصل یک حرکت تیمی زیبا و دیدنی.

 

زوج مرکز خط دفاعی استقلال، توپ را بین خودشان رد و بدل می کنند؛ از کنعانی زادگان به رابسون. رابسون توپ را به مدافع چپ استقلال می دهد. نورافکن بعد از یک کنترل، جناح بازی را عوض کرده و دوباره آن را به کنعانی زادگان می رساند. او چند قدمی با توپ جلو می آید و سپس قبل از رسیدن به نیمه زمین، با دیدی عالی و یک پاس زمینی دیدنی توپ را به وریا غفوری در نیمه زمین حریف می رساند. در تمام لحظه های رد و بدل شدن توپ بین عناصر خط دفاعی استقلال، غفوری قدم به قدم جلوتر رفته و حالا تقریبا در یک سوم دفاعی خونه به خونه قرار دارد و با حضور اوست که برتری استقلال در این قسمت زمین 4 به 3 شده است.

 

غفوری توپ را کنترل می کند و چند قدمی با آن جلو می رود. در تمام این ثانیه ها، سر غفوری بالاست و فعل و انفعال داخل محوطه جریمه را نظاره می کند. همزمان با کنترل توپ او، کاوه رضایی استارت زده و بین دو مدافع میانی حریف جایگیری می کند. غفوری توپش را ارسال می کند، عمران زاده مثل روزهای حضور در استقلال صحنه را نگاه می کند و توپ با ضربه سر رضایی ار حوالی نقطه پنالتی وارد دروازه فروزان می شود.

 

در این گل همه مردان خط دفاعی حضور دارند و به توپ ضربه می زنند، هافبک ها اصلا نیستند و رضایی مهاجم کار را تمام می کند.