کد خبر: 182687
تاریخ: 9مرداد1395
کد خبرنگار: 235

موضوعی در استقلال نگرانم می‌کند

پیشکسوت فوتبال ایران گفت: در استقلال تهران موضوعی وجود دارد که مرا نسبت به آینده این تیم نگران می‌کند ولی فعلا نمی‌خواهم در موردش صحبت کنم.

ستار همدانی در مورد شرایط استقلال اظهار داشت: با یک بازی نمی‌شود در مورد تیم نظر داد. البته این که می‌گویند بعد از چهار پنج بازی تیم به شرایط آرمانی می‌رسد را قبول ندارم چرا که در همین هفته‌ها امتیازات زیادی رد و بدل می‌شود و چه بسا قهرمان لیگ را هم همین امتیازها تعیین کند.

وی در ادامه گفت: منصوریان محبوبیت زیادی در استقلال دارد و به نظرم شرایط موفق شدن در این تیم را دارد. البته موضوعی در استقلال وجود دارد که مرا نگران می‌کند. این موضوع ربطی به کادرفنی تیم ندارد و در حال حاضر نمی‌خواهم در موردش صحبت کنم.

پیشکسوت فوتبال کشورمان در مورد شرایط تراکتورسازی و دو تیم دیگر تبریز هم گفت: من به عنوان یک تبریزی افتخار می‌کنم سه تیم قوی از این شهر در لیگ‌برتر حضور دارند. در مورد تراکتورهم باید بگویم بهترین نفرات جذب این تیم شده اند و کامل‌ترین تیم لیگ و کامل‌ترین تیم تاریخ فوتبال آذربایجان را تشکیل داده است. کادرفنی و مدیریت قوی هم بالای سر این تیم است و به نظرم امسال تراکتور می‌تواند یک جام برای هواداران به ارمغان بیاورد.

همدانی در مورد حاشیه ساز شدن ستاره‌های زیاد تراکتور گفت: با مدیریت خوب آجرلو و کادرفنی، کسی نمی‌تواند برای تراکتور حاشیه‌سازی کند. تنها نگرانی من این است که شرایط سنی بازیکنان دوندگی را در این تیم پایین بیاورد.

وی در پایان در مورد مدعیان قهرمانی در لیگ گفت: هنوز زود است در این مورد نظر بدهیم ولی به‌ نظرم استقلال تهران و تراکتورسازی در کنار پرسپولیس مدعیان کسب قهرمانی هستند.