کد خبر: 182950
تاریخ: 10مرداد1395
کد خبرنگار: 235
خرمگاه:

شما جای منصوریان بودید چه می‌کردید؟/ در آینده شرایط‌مان بهتر می‌شود

مربی تیم فوتبال استقلال گفت: برای منصوریان سخت بود که با این همه ناسزا در نشست خبری حاضر شود.

محمد خرمگاه که به جای منصوریان در نشست خبری پس از شکست دو بر یک تیمش مقابل استقلال خوزستان در هفته دوم لیگ برتر حضور یافته بود، گفت: خودتان را جای علیرضا منصوریان بگذارید، می‌فهیمد سخت است که این همه ناسزا بشنوید و در نشست خبری شرکت کنید. خودم کنار خط حضور داشتم. منصوریان با نیامدنش به نشست خبری اعتراضش را نشان داد. آیا این رفتار با منصوریان ورزشی است؟

وی درباره اظهارات گذشته منصوریان گفت: حالا اشتباه و حرفی از سوی منصوریان صورت گرفته، اما این کارها درست است؟ محیط ما ورزشی است و روی صحبت منصوریان اصلا اینطور نبود که بخواهند علیه او جبهه‌گیری کنند. خوب یا بد بازی را واگذار کردیم، اما آیا قبول می‌کنید مربی به این شهر بیاید و این همه ناسزا بشنود. این کار قشنگ نبود. نیامدنش چه درست یا غلط، تشخیص داد به نشست خبری نیاید.

سرمربی استقلال در واکنش به این سوال که جو ورزشگاه آزادی بدتر از خوزستان است، تصریح کرد: من از شما بابت این مسئله عذرخواهی می‌کنم. ناسزا گفتن در هر شهری خوب نیست. در هر شهری این اتفاق بیفتد، ناراحت کننده است.

خرمگاه ادامه داد: بازی را خوب آغاز کرده و موقعیت‌های خوبی بدست آوردیم، اما استفاده نکردیم. می‌دانستیم بازی جلوتر برود، برای ما سخت‌تر خواهد شد. روی حریف شناخت داشتیم و پس از گلی که خوردیم، به بازی برگشتیم و گل تساوی را زدیم. با این وجود، در زدن موقعیت‌ها خوب نبودیم. بازی خوبی بود، اما نتوانستیم سه امتیاز را بگیریم. از نوع بازی بچه‌ها راضی هستیم و به آینده امیدواریم. تنها در فاز آخر یعنی زدن ضربات آخر خوب نبودیم.

وی در مورد دلیل عدم استفاده از آرش افشین و حضور مگویان در دفاع چپ خاطرنشان کرد: شرایط استفاده از آرش افشین پیش نیامد و انشاء‌الله در بازی‌های آینده در خدمتش خواهیم بود. درباره مگویان احساس کردیم او می‌تواند در سمت چپ موثر باشد.

مربی استقلال در پاسخ به این سوال که این تیم در خط حمله مشکل دارد، خاطرنشان کرد: به بازیکنان‌مان ایمان داریم و باید صبر کنیم تا بازیکنان توانایی‌های خود را نشان دهند.

خرمگاه در خصوص مشکل بدنی استقلال گفت: نسبت به بازی اول، شرایط بدنی ما خوب بود و از این موضوع راضی بودیم. در چنین شرایط آب‌وهوایی وضعیت بدنی بازیکنان استقلال خوب بوده و امیدوارم در بازی‌‌های آینده بتوانیم شرایط بدنی و تاکتیکی‌مان را به حریفان دیکته کنیم. دفاع وسط‌های ما نیز نسبت به بازی نخست‌، بهتر بودند. مطمئن باشید در بازی‌‌های آینده شرایط‌مان بهتر خواهد شد.