کد خبر: 183319
تاریخ: 12مرداد1395
کد خبرنگار: 239

کسی که از پرسپولیس رفته دیگر راه برگشتی ندارد / رضاییان برگردد ولی دیگر اشتباه نکند

رئیس هیات مدیره باشگاه پرسپولیس گفت: «باشگاه پرسپولیس دارای شخصیت بالایی در نظام اجتماعی ماست که قطعا رضاییان این موضوع را به خوبی درک نکرده بود که به این شکل باشگاهش را رها کرده و رفت.»

    به این مطلب امتیاز دهید 0%100%        

به گزارش سرویس ورزشی جام نیـوز، جعفر کاشانی درباره تساوی شب گذشته پرسپولیس مقابل فولاد اظهار داشت: «متاسفانه بازی را به طور کامل ندیدم اما فکر می کنم گلی که فولاد به ثمر رساند مشکل نداشت البته بازیکن حریف با دست به صورت دفاع تیم ما زد ولی خطایش طوری نبود که داور آن را بگیرد.»

 

پیشکسوت پرسپولیس ادامه داد: «در این دو بازی تیم را منسجم و رو به رشد دیدم. قطعا پرسپولیس هفته به هفته بهتر خواهد شد. بی دلیل این حرف را نمی زنم. فصل قبل هم در ابتدای مسابقات جزو معدود نفراتی بودم که به پرسپولیس امید داشتم و حالا هم معتقدم بازیکنان این تیم مستعد قهرمانی هستند.»

 

وی افزود: «البته رسیدن به قهرمانی شرایطی را می خواهد که اگر آن نباشد به دست نمی آید. همیشه گیاه در شرایطی رشد می کند که همه چیز برایش مهیا باشد. در غیر انی صورت هیچ گیاهی قد نمی کشد و رشد نمی کند. امیدارم شرایط مدنظر برای رسیدن پرسپولیس به قهرمانی فراهم باشد.»

 

کاشانی در این باره که تکلیف مدیرعاملی طاهری چه زمانی مشخص خواهد شد توضیح داد: «عنوان به کسی شخصیت نمی دهد بلکه این آدم ها هستند که در پویایی یک پست به آن جایگاه و اعتبار می بخشند. قطعا بهترین تصمیم درباره موضوع مدیریتی در باشگاه پرسپولیس اتخاذ خواهد شد. مهم این است که شرایط برای حرکت رو به جلوی تیم مهیا باشد.»

 

رئیس هیات مدیره باشگاه درباره اینکه رامین رضاییان برای بازگشت به پرسپولیس اقدام کرده گفت: «اگر پرسپولیس باشگاه باشد کسی که از آن جدا شده و رفته دیگر راه برگشتی به پرسپولیس ندارد. باشگاه پرسپولیس دارای شخصیت بالایی در نظام اجتماعی ماست که قطعا رضاییان این موضوع را به خوبی درک نکرده بود که به این شکل باشگاهش را رها کرده و رفت.»

 

 وی اضافه کرد: «این بچه ها بدون کار فرهنگی در ورزش رشد کردند و متاسفانه به این درک نرسیده اند که اگر هم قرار بر ترانسفر شدن باشد قطعا باشگاه می تواند این کار را به نحو شایسته ای برایشان انجام دهد و در همه مراحل حامی شان باشد. اینکه بازیکن سرخود بخواهد کاری کند نتیجه اش همین می شود که حالا رضاییان به آن دچار شده است.»

 

کاشانی در ارتباط با همین بحث و ابراز ندامت بازیکن جوان پرسپولیس گفت: «البته نباید همه درها را به روی این بازیکنان جوان بست. قطعا او چون به لحاظ فرهنگی در باشگاهی رشد پیدا نکرده دست به چنین کاری زده است. به همین خاطر امیدوارم شرایط طوری پیش برود که بتواند به تیمش برگردد ولی دیگر دچار لغزش و اشتباه نشود.»