کد خبر: 184306
تاریخ: 16مرداد1395
کد خبرنگار: 235

دلیل برد ما فوتبال هجومی شاگردان منصوریان بود

سرمربی زردهای آبادانی، فوتبال هجومی شاگردان منصوریان را دلیل پیروزی تیمش عنوان کرد.

 نادر دست نشان، سرمربی تیم فوتبال صنعت نفت آبادان، پس از  پیروزی تیمش در  مقابل استقلال، در  جمع خبرنگاران گفت:

در ابتدا باید روز خبرنگاران را به همه زحمتکشان تبریک بگویم. از قبل می دانستیم که برابر استقلال بازی سختی داریم. این تیم در سطح آسیا است و مطمئنم در آینده با هماهنگی بیشتر، بهتر از این نتیجه خواهد گرفت. نکته مهم در این بازی این بود که بچه های ما چون هنوز باورهای خود را تغییر ندادند و اکثرا لیگ یکی هستند، کار برای ما سخت شد و درگیر آماده کردن آنها بودیم.

وی ادامه داد:

در نیمه اول چند موقعیت داشتیم که اگر دقت می کردیم به گل می رسیدم. در نیمه دوم پس از گلی که دریافت کردیم، اساس کار دست استقلالی ها بود و بازیکنان ما بیشتر دونده بودند. با دو تعویضی که انجام دادیم، تغییر فاز دادیم و برای نوروزی و جهانی در 20 دقیقه پایانی برنامه داشتیم. لطف خدا و هوش بازیکنان به ما کمک کرد تا در حالی که یک گل عقب بودیم، برنده باشیم و مطمئنا این برد کمک زیادی به ما خواهد کرد. به استقلال و منصوریان تبریک می گویم زیرا فوتبال خوبی بازی کردند. یکی از عواملی که باعث شد ما برنده باشیم، فوتبال رو به جلو استقلال بود که به ما کمک کرد در این بازی برنده باشیم.

او در خصوص تعویض هایی که انجام داد خاطر نشان کرد:

مهاجمان بسیار خوبی در اختیار داریم و به همه این جوانان افتخار می کنیم که می توانند در حضور این همه تماشاگر ، یک تیم بازنده را برنده کنند. ما برنامه ریزی کرده بودیم زمانی که تیم مساوی است، این بازیکنان به تیم اضافه شوند اما زمانی که عقب بودیم آنها آمدند. بازیکنان خوبی در آینده جذب خواهیم کرد.

وی در خصوص رضا نوروزی، زننده گل اول تیمش اظهار داشت:

نوروزی به دلیل علاقه ای که به فوتبال خوزستان و من داشت، ابراز علاقه کرد تا نفتی شود. نوروزی اینقدر بازیکن بزرگی است که با ما قرارداد سفید امضا کرد و اگر شرطی هم هست برای آماده تر شدن نوروزی است و مطمئنا نوروزی در آینده مانند گذشته می شود.

دست نشان در خصوص عملکرد داور  تصریح کرد:

اگر به فیلم بازی دقت کنید، داور متوجه خطای بازیکن استقلال روی هافبک ما نشد و از داور خواستم که بیشتر توجه کند. بازیکن استقلال دست بازیکن من را کشید و او تعادل نداشت و به همین دلیل کارت گرفت.

سرمربی صنعت نفت آبادان در خصوص اهدافش در این تیم گفت:

می خواهیم جایگاه خوبی برای نفت در لیگ برتر داشته باشیم و آسانسور بودن، مردم آبادان را  آزار  می دهد. من بعد از پگاه که آسانسور بود، به نفت آمدم و به مردم آبادان این تعهد را دادم که این تیم رابا پشتوانه مردم عاشق و بازیکنانش حفظ می کنم.

وی در  پایان در  خصوص عملکرد  هافبک کره ای تیمش اظهار  داشت:

کیم بازیکن بسیار خوبی است و شاید  در دیدار  با استقلال بزرگ که بازیکنان خوبی دارد، عملکرد مناسبی نداشت اما این بازیکن قبل از شروع فصل تمرینات مناسبی نداشت.  بازیکنان شاید میلیاردی نبودند اما کمتر از 800 میلیون هم نمی خواستند و ما سقف قرارداد 500 میلیونی داشتیم. اجازه بدهید کیم یک مقدار بازی کند و اگر بهتر نشد بعدا به ما انتقاد کنید. ایشان تازه به فوتبال ما آمده است و فعلا از او راضی هستیم.