کد خبر: 187399
تاریخ: 27مرداد1395
کد خبرنگار: 235
عباس مژدهی :

مهاجمان استقلال نمی دانند چه می کنند

عباس مژدهی کیلومترها دورتر از ایران و در ینگه دنیا نتایج استقلال را به دقت پیگیری می‌کند.

او از اینکه تیمش ناموفق است ابراز ناراحتی کرده و می‌گوید:‌ «نتایج استقلال در چهار هفته ابتدایی لیگ برتر قابل قبول نیست و آنها نتوانسته‌اند در شأن نام استقلال ظاهر شوند. اینکه تیمی با میلیون‌ها هوادار در مکان شانزدهم جدول قرار داشته باشد یک ناکامی بزرگ محسوب می‌شود. وقتی من بازی‌های استقلال را تماشا می‌کنم، ضعف‌های زیادی را می‌بینم و قطعاً مربیان تیم نیز آگاه هستند و باید هر طور شده این معضل را برطرف کنند. خط دفاعی استقلال مقصر اصلی گل‌های خورده استقلال بوده و در اولین گام باید درست شود.»

پیشکسوت استقلال ادامه داد: «علیرضا منصوریان کار بسیار سخت و طاقت‌فرسایی را پیش رو دارد. او به خوبی می‌داند ادامه این روند چقدر به ضررش خواهد شد. او این شانس بزرگ را آورد که لیگ برتر به خاطر تیم ملی تعطیل شد و باید شبانه‌روز برای استقلال وقت بگذارد. باید به همراه کادر فنی‌اش اشتباهات تیم را از بین ببرد. خط هافبک استقلال از بازیکنان خوبی تشکیل شده است اما ناهماهنگی میان آنها کاملاً به چشم می‌خورد. مهاجمان نیز هنوز درک مناسبی از هم پیدا نکرده‌اند.»

مژدهی در پایان گفت: «یکی از دلایلی که استقلال تحت فشار قرار گرفته نتایج خوب و صدرنشینی پرسپولیس است. این فشار روحی زیادی را بر دوش استقلالی‌ها گذاشته است؛ در صورتی که آنها باید کار خودشان را دنبال کنند. پارسال همین پرسپولیس ۱۰ امتیاز از استقلال عقب افتاد اما در ادامه آن را جبران کرد، پس استقلالی‌ها بدانند وقت برای جبران زیاد است.»