کد خبر: 190748
تاریخ: 14شهريور1395
کد خبرنگار: 235

تمرین عصر استقلال/ بازگشت کریمی و توصیه‌های منصوریان

تمرین امروز تیم فوتبال استقلال پشت درهای بسته برگزار شد و محسن کریمی خود را به کادر فنی معرفی کرد.

تیم فوتبال استقلال که خود را برای دیدار مقابل ماشین‌سازی تبریز آماده می‌کند، از ساعت 17 و 30 دقیقه امروز در زمین شماره دو ورزشگاه آزادی تمرینات خود را پیگیری کرد.

* قبل از شروع تمرین علیرضا منصوریان برای دقایقی با شاگردانش گفت‌وگو کرد و برنامه‌های تاکتیکی را برای آنها شرح داد، ضمن اینکه پیش از تمرین امروز بازیکنان برای دقایقی تنیس فوتبال بازی کردند.

* محسن کریمی که به دلیل مصدومیت در تمرینات استقلال شرکت نمی‌کرد، امروز به آبی‌پوشان اضافه شد. این بازیکن به همراه فرشید باقری و مجتبی حقدوست زیر نظر مربی بدنساز به تمرین پرداخت.

* با توجه به بسته بودن تمرین امروز استقلال تماشاگر در محل تمرین این تیم حضور نداشت و تنها چند نفر از بوقچی‌های استقلال در تمرینات حضور پیدا کردند.

* ارشیا بابازاده در تمرین امروز آبی‌پوشان غایب بود و گلر سوم استقلال به دلیل سفر به آمریکا چند روزی است در جمع آبی‌پوشان حضور ندارد، وی دوشنبه به تهران بازخواهد گشت. همچنین قرار است مگویان طی امروز یا فردا به تهران بازگردد.

* بهتاش فریبا که برای سفر شخصی راهی ترکیه شده، هنوز به تهران بازنگشته، اما نصرالله عبداللهی در تمرین امروز آبی‌پوشان حضور داشت.

* در بخش اول تمرین بازیکنان به گرم کردن بدن‌های خود پرداخته و سپس حرکات ترکیبی انجام دادند. در بخش پایانی که در غیاب بازیکنان اصلی بازی روز گذشته برگزار شد، بازیکنان در قالب دو گروه فوتبال بازی کردند. نفرات اصلی استقلال در بازی دیروز بعد از 20 دقیقه راهی استخر و سونا شدند.

تمرین فردای تیم فوتبال استقلال تعطیل خواهد بود و آبی‌پوشان از روز سه‌شنبه مجدداً برنامه‌های تاکتیکی خود را پیگیری خواهند کرد.

به گزارش فارس تیم فوتبال استقلال روز یکشنبه هفته آینده در ورزشگاه آزادی به مصاف ماشین‌سازی تبریز خواهد رفت.