کد خبر: 191027
تاریخ: 16شهريور1395
کد خبرنگار: 235

چند خبرکوتاه از پرسپولیس

پرسپولیسی‌ها منتظر خوش‌قولی باشگاه
شاید هیچ باشگاهی به اندازه پرسپولیس به بازیکنانش پول نداده باشد اما با این حال پرسپولیسی‌ها همچنان منتظر نشسته‌اند برای یک دریافتی دوباره. بازیکنان پرسپولیس از ابتدای فصل تا امروز بین 20 تا 40 درصد قراردادهایشان را دریافت کرده و حالا برای پرداخت بخشی دیگر از پول‌شان منتظر خوش‌قولی مدیران باشگاه هستند که به آنها وعده داده بودند پیش از هفته پنجم درصدی از پول قرارداد بازیکنان را پرداخت خواهند کرد و برای این کار تا پایان همین هفته فرصت دارند.


شاگردان برانکو وعده پاداش گرفتند
بابت هر پیروزی در سه بازی پیش‌رو برابر تراکتورسازی، استقلال و سپاهان بازیکنان پرسپولیس پاداش خواهند گرفت. پاداشی که البته رقم آن هنوز مشخص نشده است. دست باشگاه آنقدر هم پر نیست اما با توجه به صدرنشینی امروز پرسپولیس و امید پرسپولیسی‌ها به حفظ این صدرنشینی، مدیران باشگاه به شاگردان برانکو وعده داده‌اند که در صورت پیروزی در سه بازی پیش‌رو به آنها پاداش خواهند داد و البته هر بازی پاداش جداگانه‌ای دارد.


 تمرین پرسپولیس تعطیل شد
برانکو برای اینکه خودش و بازیکنانش بتوانند بازی ایران و چین را به تماشا بنشینند، تمرین امروز پرسپولیس را تعطیل کرده است. این بازی ساعت 16:05 به وقت تهران سوت می‌خورد و با توجه به همزمانی‌اش با تمرین‌های پرسپولیس، سرمربی کروات ترجیح داد به جای تغییر زمان تمرین به شاگردانش استراحت بدهد.

پرسپولیس یک شب بیشتر در تبریز می‌ماند
با توجه به زمان پایان بازی با ترکتورسازی و همچنین ساعت پرواز بازگشت به تهران، پرسپولیسی‌ها شب را در تبریز می‌گذرانند و صبح یکشنبه به تهران برمی‌گردند. پرسپولیس آخرین تمرین خود پیش از بازی با تراکتورسازی را ساعت 11 جمعه در زمین شماره دو ورزشگاه آزادی برگزار خواهد کرد و بعد از ناهار و استراحت اعضای تیم در هتل المپیک، با پرواز ساعت 17:30 راهی تبریز می‌شود.  پرسپولیسی‌ها بعد از بازی با تراکتورسازی هم میهمان مردم تبریز خواهند بود تا با پرواز ساعت 10:10 صبح یکشنبه به تهران بازگردند و احتمالا به محض ورود به تهران برای تمرین راهی ورزشگاه شهید کاظمی خواهند شد. این تصمیم با توجه به ساعت پروازهای تبریز به تهران گرفته شده و این امکان را برای بازیکنان فراهم می‌کند که بازیکنان پس از بازی سنگین برابر تیم آماده تبریزی برای استراحت و تغذیه، کاملا در اختیار کادر فنی باشند.


گولچ به خاطر بیماری‌اش تمرین نمی‌کند
شایعه دوباره جدایی آنتونی گولچ را غیبت‌ چند روزه این بازیکن در تمرین‌های اخیر بر سر زبان‌ها انداخت اما واقعیت این است که این بازیکن به دلیل بیماری‌اش از همراهی پرسپولیس دور مانده. اینطور که پزشک پرسپولیس ادعا کرده، گولچ به دلیل مشکل گوارشی‌اش در تمرین‌ها شرکت نمی‌کند و در واقع کادر پزشکی تیم برای او استراحت تجویز کرده است. مدافع استرالیایی پرسپولیس تا وقتی به بهبودی کامل نرسیده، به تمرین‌ها بازنمی‌گردد و این یعنی که در بازی هفته‌ آینده برابر تراکتورسازی هم نباید حضور او در زمین را انتظار داشته باشیم. هر چند گولچ در چهار بازی قبلی حتی در لیست 18 نفره پرسپولیس هم جایی نداشت.


یک تساوی دیگر در کارنامه جوانان
جوانان پرسپولیس در چارچوب دیدارهای هفته هشتم لیگ جوانان تهران برابر حریف خود به تساوی دو بر دو دست پیدا کردند. شاگردان منوچهر عبدا...‌نژاد پس از شکست دادن استقلال، این هفته برابر تیم دیاکو قرار گرفتند که این تیم هم برابر استقلال به برتری رسیده بود. سرخپوشان در حالی در این بازی حاضر شدند که دیگر حمیدرضا طاهرخانی را در اختیار ندارند و بنابر تصمیم برانکو، این بازیکن به جهت کسب تجربه بیشتر از این به بعد فقط برای تیم امید به میدان می‌رود و با تیم بزرگسالان تمرین خواهد کرد.