کد خبر: 191790
تاریخ: 20شهريور1395
کد خبرنگار: 235

جلال حسینی:بازی کردن من به نظر پزشکان بستگی دارد

سیدجلال حسینی در بازی با چین مصدوم نشد اما روز پنج‌شنبه خبر آسیب‌دیدگی‌اش پرسپولیسی‌ها را نگران کرد.

خود حسینی می‌گوید: «در هواپیما که از چین برمی‌گشتیم،  فهمیدم که از ناحیه قفسه سینه و دنده درد شدیدی را احساس می‌کنم. از روزی که برگشتم، هر روز دردم بیشتر می‌شود. روز پنج‌شنبه MRI  و سی تی اسکن داده‌ام و منتظرم که نظر پزشکان پرسپولیس و تیم ملی را برای حضورم در بازی بدانم. البته سفرم به تبریز قطعی است و اینکه بتوانم بازی کنم یا نه به نظر پزشکان و کادرفنی بستگی دارد.»
کاپیتان پرسپولیس ادامه می‌دهد: «متاسفانه در بازی با چین چند بازیکن مصدوم شدند. از پژمان منتظری بگیر که مصدومیت شدیدی پیدا کرد تا وحید امیری و من که الان دچار مصدومیت هستیم. بالاخره فشار بازی‌ها بالاست و بازیکنان حریف هم درگیرانه بازی می‌کنند. با این حال من سعی می‌کنم که هر چه زودتر در میادین حاضر شوم اما قطعا در شهرآورد حضور خواهم داشت.»
سیدجلال درباره بازی با تراکتورسازی می‌گوید: «تراکتورسازی امسال از بازیکنان بزرگی برخوردار است و تاکنون هم خوب امتیازات را جمع کرده است. می‌دانیم که کار سختی در تبریز داریم چون تراکتورسازی با هوادارانی که دارد، نشان داده که کار را برای هر تیمی سخت می‌کند. با این حال با توجه به شرایط جدول ما برای کسب بهترین نتیجه به زمین می‌رویم و باید تمام تمرکزمان روی همین بازی باشد. برخی به دنبال این هستند از الان برای شهرآورد زمینه‌سازی کنند اما درست نیست چون یک حریف سخت به نام تراکتورسازی در پیش داریم.»
حسینی در پایان می‌گوید: «صدرنشینی پرسپولیس در اینجای فصل اتفاق خوبی است اما نباید خیلی به آن دل ببندیم. باید صدرنشینی خود را حفظ کنیم چون قبل از شهرآورد این اتفاق از نظر روحی برایمان مهم است. پرسپولیس 5، 6 بازیکن ملی پوش دارد که همه به خاطر سفر به چین خسته هستند و این کار را برای ما سخت‌تر می‌کند.»