کد خبر: 192576
تاریخ: 23شهريور1395
کد خبرنگار: 235

درباره کری‌ خواندن‌های رویانیان؛ فرافکنی به سبک مدیر پر حاشیه

مدیرعامل سابق پرسپولیس در هیاهوی دربی پایتخت، کری‌خوانی‌های خود را شروع کرده است اما حرفی از بدهی چند ده میلیاردی نمی‌زند!

یکی از اشخاصی که همواره در کری خواندن‌ها میان سرخابی‌های پایتخت پیشتاز است، محمد رویانیان است!

مدیرعامل سابق پرسپولیس مدعی است در این تیم عملکرد درخشانی داشته است اما با بررسی روند مدیریتی رویانیان می‌بینیم که وی دورانی پرحاشیه و همچنین پر هزینه را سپری کرد و البته از نظر کسب قهرمانی نیز هیچ افتخاری کسب نکرد.

رویانیان شخصی بود که طبق آماری که از بدهی‌های باشگاه پرسپولیس منتشر شده است، مشکلات عدیده مالی را برای این تیم به وجود آورد. طی گزارش‌هایی که وزرات ورزش از بدهی‌های پرسپولیس در سال 94 اعلام کرد این تیم حدود 70 میلیارد تومان بدهی دارد که تنها ۲۸ میلیارد آن مربوط به دوره قبل از مدیریت رویانیان است.

اینکه چطور محمد رویانیان با آن همه کارهای تبلیغاتی‌ در طول مدت حضور خود در پرسپولیس بدهی حدود ۴۳ میلیارد تومان به جای گذاشته، سوالی است که باید امروز به جای کری‌خوانی به آن‌ پاسخ دهد.

رویانیان با تحریک احساسات هواداران پرسپولیس در آستانه دربی پایتخت نمی‌تواند لطماتی که از طریق بدهی‌های کلان به پرسپولیس زده است را جبران کند. تهدیدهای مقطعی که از سوی فیفا برای این تیم صادر می‌شود و هواداران را نگران می‌کند و البته باعث ایجاد هزینه‌های مادی و معنوی برای این باشگاه می‌شود مساله مهمتری است تا کری‌ خواندن آقای رویانیان برای استقلالی‌ها.