کد خبر: 193345
تاریخ: 28شهريور1395
کد خبرنگار: 235

چند سطر از پرسپولیسی ها

پروین: پرسپولیس بد بود
علی پروین درباره کیفیت بازی جمعه گفت: «بازی را از تلویزیون تماشا کردم. پرسپولیس زیاد خوب نبود. استقلال به نظرم خوب بود. پرسپولیسی‌ها استقلال را دست کم گرفته بودند یا فکر می‌کردند چون امتیاز این تیم کمتر است می‌توانند راحت ببرند. نمی‌دانم چرا برخی بازیکنان پرسپولیس در زمین راه می‌رفتند. بچه‌ها فکر می‌کردند مثل بازی قبل می‌آیند و 4 گل می‌زنند. بچه‌ها در برد شهرآورد قبلی خوابیده بودند. پرسپولیس بد بود. من خیلی وقت بود که پرسپولیس را اینطوری ندیده بودم. مردم از این تیم انتظار
داشتند.»
پروین با اشاره به اینکه نتیجه عادلانه بوده درباره نفرات خوب پرسپولیس گفت: «من در پرسپولیس بازیکن خیلی خوب ندیدم. فقط فکر می‌کنم بیرانوند خوب بود. چند تا توپ خیلی خوب را از استقلالی‌ها گرفت و خروج‌هایش
هم خوب بود.»


فنونی‌زاده: طارمی بی دقت ضربه می‌زد
مرتضی فنونی‌زاده درباره موقعیت‌هایی که طارمی از دست داد، گفت: «سال قبل ما با تفاضل گل قهرمانی را از دست دادیم، پارسال که قهرمان نشدیم، برخی می‌گفتند از دروازه مشکل داریم اما من می‌گویم طارمی موقعیت‌ها را خراب کرد، پرسپولیس بازیکنان جوان و خوبی دارد اما نباید به ‌سادگی موقعیت‌ها را از دست بدهند. طارمی در این شهرآورد هم با بی‌دقتی توپ‌ها را می‌زد. فکر می‌کنم استقلال یک امتیاز مفت به دست آورد، اگرچه دفاعی هم بازی کرد.»
فنونی‌زاده همچنین گفت: «بازی می‌توانست 3 بر صفر یا 4 بر صفر به سود پرسپولیس باشد به شرط آنکه رضاییان بازی می‌کرد. دیدید که بازیکنان اوکراینی وارد زمین شدند، شانس آوردیم که گل نخوردیم.»


شاهرودی: برانکو استرس داشت
رضا شاهرودی با اشاره به نمایش پرسپولیس گفت: «پرسپولیس ضعیف‌تر از حد انتظار ظاهر شد و این در حالی است که در بازی با تراکتورسازی هم عملکرد خوبی نداشت. در این بازی بازیکنان پرسپولیس عملکرد خوبی نداشتند و نفراتی مثل طارمی، مسلمان و احمدزاده که از آنها انتظار بیشتری می‌رفت، دور از حد انتظار ظاهر شدند. فکر می‌کنم برانکو هم در این بازی استرس داشت. کلا بازی سرد و کسل‌کننده‌ای از آب درآمد و نتیجه هم عادلانه بود.»