کد خبر: 193372
تاریخ: 28شهريور1395
کد خبرنگار: 235

غفوری: این بازی با همه بازی هایم فرق داشت

وریا غفوری جزو چند بازیکنی بود که برای نخستین بار در بازی شهرآورد حضور داشت.

غفوری از نخستین تجربه‌اش و حال و هوایی که در این بازی داشته می‌گوید:«بازی خوبی بود. واقعا این بازی با تمام دیدارهایی که تا به حال انجام داده بودم فرق می‌کرد. عشق و علاقه و تعصب خاص مردم به این بازی به بازیکنان القا شد. این دیدار آنقدر برای مردم اهمیت دارد که ناخودآگاه شور و انگیزه بازیکنان را برای حضور در شهرآورد بیشتر می‌کند و در عملکرد بازیکنان هم تاثیرگذار است.»
وریا در پاسخ به این سوال که آیا بازیکنان استقلال انتظار سکوهای خالی ورزشگاه آزادی را داشتند، می‌گوید: «حقیقتش وقتی وارد ورزشگاه شدم، سکوهای خالی توی ذوق می‌زد. یک سوم ورزشگاه خالی بود. البته شاید باید دلیل این موضوع را در درون خودمان جست و جو کنیم. ممکن بود اگر جزو سه تیم بالای جدول بودیم، سکوها هم پر می‌شد. فکر می‌کنم با شرایطی که در سکوها به وجود آمد باید بیشتر به خودمان بیاییم و بیشتر تلاش کنیم. باید کمتر حرف بزنیم و بیشتر عمل کنیم. با پتانسیلی‌ که استقلال دارد می‌توانیم حتی به قهرمانی فکر کنیم.»
غفوری در پاسخ به این سوال که آیا فکر می‌کنید استقلال بتواند بر مشکلات این روزها غلبه کند و خودش را به بالای جدول برساند، می‌گوید: «خیلی امیدوارم اما یک قانون در زندگی وجود دارد و آن اینکه هر چقدر تلاش کنی بیشتر مزد می‌گیری. شاید ما خوب تلاش و تمرین نکرده‌ایم یا هر دلیل دیگری ممکن است وجود داشته باشد اما باید 100 درصد بهتر شویم. ما بازیکن جوان و آینده داری به نام فرشید اسماعیلی داریم که می‌تواند در صورتی که به خوبی هدایت شود و قدر خودش را بداند در فوتبال ایران یک استثنا باشد. یا بازیکنی به نام سید مجید حسینی داریم که فوق‌العاده‌ آینده دار است و می‌تواند سال‌های سال برای استقلال و تیم‌ ‌ملی بازی کند.»