کد خبر: 193583
تاریخ: 29شهريور1395
کد خبرنگار: 225

شکر خدا پول و سرطان نداریم

امروز بیست و نهم شهریور را در حالی آغاز می‌کنیم که معاون سیما گفته در حال حاضر صداوسیما 130 شبکه به 140 زبان فراملی دارد. تازه دارد دستگیرمان می‌شود که چرا حرف‌های صداوسیما را نمی‌فهمیم.

این همه مدت فکر می‌کردیم مشکل از ماست. گفتیم این را هم بگوییم که مدیر مسئول سایت معماری نیوز به دلیل ناتوانی در تودیع وثیقه 200 میلیون تومانی بازداشت شد. داریم به این نتیجه می‌رسیم که باز هم زود قضاوت کردیم. حداقل آن خبرنگارانی که املاک نجومی دریافت کردند حق داشتند.

به نظر ما همه خبرنگاران و روزنامه نگاران باید تحت پوشش املاک نجومی قرار بگیرند که اگر یک موقع شهرداری از آنها شکایت کرد حداقل سند خانه داشته باشند که وثیقه بگذارند. فارس گزارش داده که طبق تحقیقاتی که انجام شده رانندگان BMW و بنز به دلیل قرار گرفتن در معرض اشعه‌های مضر ماورای بنفش دو برابر بیشتر از دیگر افراد در معرض ابتلا به سرطان قرار می‌گیرند.

والا... چیه این مال و منال دنیا؟ فقط موجب سرطان و درد و مرض می‌شود. حیف سلامتی نیست آدم ول کند و برود دنبال ثروت اندوزی؟ احتمالاً ما اگر سایت داشتیم برای دلداری به خودمان خبر می‌زدیم: بنا بر نتایج تحقیقات دانشمندان صاحبان پورشه و مازراتی سه برابر بیشتر از دیگر افراد مبتلا به درد بی‌درمان می‌شوند /

پوشیدن لباس‌های مارک به‌دلیل داشتن مارک موجب سرطان پشت گردن می‌شود / تحقیقات نشان می‌دهد آنهایی که با اتومبیل شاسی بلند اقدام به دور دور می‌کنند سه برابر بیش از سایرین توسط پلنگ خورده می‌شوند / کلاً ونک به بالا زودتر می‌میرند، به حق این شبای عزیز... در پایان آغاز سال تحصیلی جدید را به دانش‌آموزان و دانشجویان تسلیت و به بقیه مشاغل تبریک عرض می‌کنیم.

ظاهراً اعلام شده که سال تحصیلی جدید از سوم مهر شروع می‌شود یعنی این نسل جدید از جایی نیست که شانس نیاورد! زمان ما اول مهر و 14 فروردین همیشه شنبه بود! صبح هم با گرز و دگنک بیدارمان می‌کردند، یک تکه نان و پنیر جلویمان می‌انداختند و می‌گفتند تو که هیچی نمیشی ولی برو مدرسه. می‌گفتیم: ما که هیچی نمیشیم، بذارین بخوابیم.

در جوابی دقیق و محاسبه گرانه می‌گفتند: بی‌خود کردی، ممکنه یه چیزی بشی. خدا رو شکر الان وضع بهتر شده. والدین می‌دانند بچه هیچی نمیشه ولی به رویش نمی‌آورند. دستشان درد نکند.