کد خبر: 193643
تاریخ: 29شهريور1395
کد خبرنگار: 235

واکنش برانکو به سه انتقال خبرساز پرسپولیس

گمانه زنی برای رفت و آمدهای باشگاه پرسپولیس در نیم فصل از هم اکنون زده شده است، سه بازیکن جذاب سوژه اصلی این رفت و امدها هستند، سروش رفیعی، اشکان دژاگه و احمد نوراللهی!

پرسپولیس تهران در ورزشگاه آزادی به مصاف استقلال تهران رفت و در نهایت با نتیجه تساوی بدون گل از زمین بیرون آمد، خبر مهمی که پس از آن در محافل نقل شد خبر جدایی نوراللهی از پرسپولیس بود که بسیار زود با واکنش پرسپولیسی ها مواجه شد.

 


احمد نوراللهی

 


پرسپولیسی ها پس از 4 هفته ساسان انصاری را از دست دادند و او در 2هفته اخیر برای فولاد توانسته گلزنی کند، اتفاقی که پرسپولیسی ها نخواهند گذاشت برای احمد نوراللهی بیفتد.
برانکو در حاشیه تمرین امروز درباره جدایی نوراللهی اعلام کرد به هیچ عنوان اجازه جدایی نوراللهی را نخواهد داد. به نظر می رسد برانکو ایوانکوویچ با توجه به کمبود بازیکن شاخص روی نیمکتش نمی خواهد نوراللهی را از دست بدهد و احتمال می رود نوراللهی در ترکیب قرمزپوشان از این به بعد بیش تر استفاده شود.

 


اشکان دژاگه

 


اشکان دژاگه دیگر علامت سوال بزرگ این جمع است، دژاگه که به نظر می رسد کارش با العربی به پایان رسیده و حالا همگان او را گزینه پرسپولیسی ها می دانند. این در حالی است که نه دژاگه در این مورد صحبتی کرده است و نه مسئولان باشگاه پرسپولیس در این باره حرفی می زنند، البته لیست 18 نفره پر است و جای خالی برای حضور اشکان دژاگه ندارد. البته دژاگه به نظر می رسد ترجیح بدهد در لیگ های اروپایی یا نهایتا حوزه خلیج فارس کارش را ادامه بدهد.

 


سروش رفیعی

 


سروش رفیعی شاید مبهم ترین بازیکن لیگ برتر برای نیم فصل است، او که نیم فصل قراردادش با تراکتوری ها تمام می شود از هم اکنون می داند چند باشگاه خواهانش هستند. فولاد خوزستان و نعیم سعداوی هنوز معتقدند رفیعی با آنها قرارداد دارد و شماره 7 خود را برای او کنار گذاشته اند اما رفیعی در یک پست اینستاگرامی اعلام کرد قراردادی با فولادی ها ندارد. برخی معتقدند سروش در تراکتور خواهد ماند و عده ای می گویند او راهی یکی از تیم های سرخابی می شود. برانکو در این باره امروز گفته است که رفیعی اکنون بازیکن تراکتور است و نباید درباره آن صحبت کنیم. شاید تصمیم گیری و صحبت درباره رفیعی را بهتر باشد پس از اتمام خدمت سربازی اش انجام بدهیم.